Програма всеукраїнської конференції унікальних тінейджерів «Завтра_2037» у Дніпрі

02 ноября, 2017

Конференція «Завтра_2037» — це платформа, на якій виступають підлітки, що живуть у завтра і мислять майбутнім. Спікери конференції розумні, відкриті, креативні. Вони – винахідники, що хочуть трансформувати економіку, вони – засновники проектів, прибуткових для індустрії креативності та довкілля, вони не бояться виступати перед великою аудиторією і хочуть летіти в космос. Цим дітям від 11 до 19 років, вони знають, вміють і хочуть набагато більше того, про що колись мріяли ми, дорослі. Тому покоління Z ми часто бачимо «прибульцями», мислення та ідеї яких незрозумілі.

Через 20 років ці діти стануть видатними вченими, президентами компаній та країн, відомими співаками, дизайнерами чи захисниками прав людини. У 2037 році, або й завтра, вони стануть дорослими і будуть створювати робочі місця і тенденції споживання. Тому нам, дорослим, необхідно зрозуміти, як мислить покоління Z, як генерує ідеї, як користується емоційним інтелектом.

Все це можна побачити 3 грудня на конференції «Завтра_2037», яка відбудеться у м.Дніпрі  у Дніпропетровській академії музики ім. М. Глинки

10.00 – 11.00

РЕЄСТРАЦІЯ

11.00 – 11.20

Ми без вас більше не можемо! Досвід взаємного навчання: чого навчили мене ви, гості з майбутнього, і що з дорослого світу точно знадобиться вам

Вітальне слово Ірини Рубіс (Київ), ідеолога події та футуропідприємця 

11.20 – 11.40

Як я навчився мислити широко і високо: 5 підказок, щоб перейняти здатність

Міша Миколишин (15 років, Київ), інженер-розробник. Переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Розробив платформу, за допомогою якої кожен зможе дізнатися значення будь-якого терміна з різних сфер вивчення Землі.

11.45 – 12.05

Як воно – бути новатором в Україні. Чому займатися наукою престижно

Михайло Литовченко (19 років, Дніпро), науковець. Запатентував установку, що генерує електрику силою морських хвиль.

12.10 – 12.30

Панельна дискусія: Точка неповернення з віртуальної реальності, або Де здоровий баланс цифрового і реального

Модератор: Андрій Пишний (Київ), голова правління Ощадбанку

 

Учасники:

Міша Миколишин

 

 

Михайло Литовченко

 

 

Єлизавета Кондратенко (12 років, Дніпро), поетеса, композитор. Випускниця музичної школи з класу «фортепіано» і «вокал», учениця художньої школи, від 2007 року танцює у складі шоу-балету «Антарес», вільно володіє англійською мовою, вивчає іспанську та німецьку, дворазова переможниця міського конкурсу з сольфеджіо, переможниця фестивалю «Дніпровські зорі» у номінації «вокал». 

12.35 – 12.55

Шоу-бізнес серед тінейджерів: плюси та мінуси творчої кар’єри юного артиста

Виступ і автограф-сесія групи NEON (Київ), гучне тріо з популярного шоу «Голос. Діти». 

13.00 – 13.40

КАВА-БРЕЙК І СПІЛКУВАННЯ В EXPERIENTIAL-ЗОНАХ ПАРТНЕРІВ 

13.40 – 14.00

Закони командної взаємодії і сходження вгору. Небанально про дорогу до мрії

Топ-група Інни Миргоязової (Talent Center DDC)

Даша Попова (13 років, Дніпро), Мілана Литвиненко (14 років, Дніпро), Саша Корольова (12 років, Дніпро), переможниці фестивалів Feel the Beat та The Challenge Київ 2016 року. Неодноразово виступали на розігріві у групи Open Kids, увійшли до трійки найкращих команд на чемпіонаті Hip Hop Internationals Київ 2016 року. Танцювальне відео групи набрало 5 млн переглядів на YouTube.

14.05 – 14.25

Мультикар’єрність зі школи. Яким чином поєднувати освіту з улюбленою справою

 Ірина (15 років, Київ) та Ілля (13 років, Київ) Мельниченки, хоумскулери, мультиплікатори. Грають на музичних інструментах і використовують це у своїх фільмах. 

 

14.30 – 14.50

П’ятий елемент: як стати клеєм для колективу?

Евелісса Чаповська (16 років, Дніпро), письменниця. Людина, що надихається минулим, пише про сьогодення для ілюзорного майбутнього.

14.55 – 15.35

СНЕКИ І СПІЛКУВАННЯ В EXPERIENTIAL-ЗОНАХ ПАРТНЕРІВ 

15.35 – 15.55

5 бюджетних способів реалізації своїх ідей

Єлізавета Годовікова (15 років, Київ), винахідниця. Її проект Waste Manager – це смарт-смітник, який допоможе завчасно дізнаватися про наповнення сміттєвого бака.

16.00 – 16.20

Панельна дискусія: Технології та прогрес у житті підлітків сьогодні і бачення-2037. Портрет майбутнього, яке можна буде назвати SMART

Модератор:  Інга Андреєва (Київ)директор по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові

Учасники:

Катерина Малкіна (16 років, Маріуполь), винахідниця. Срібна призерка восьмої Всесвітньої олімпіади з екології у Нідерландах 2016 року та Міжнародного конкурсу I — SWEEEP — 2017 у США, володарка золотої медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології у Бразилії 2017 року, де було представлено 420 учнівських проектів. Запропонувала революційний метод утилізації пластикових відходів за допомогою личинок жуків.

Міша Сергієнко (11 років, Київ), підліток з інклюзивного середовища. Разом із мамою, засновницею фонду допомоги дітям із синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», займається адвокацією прав дітей-аутистів.

 

Кирило Демченко (16 років, Дніпро), FrontEnd-розробник, історик. Призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з історії України, співрозробник андроїд-додатка для проведення віртуальних екскурсій INTEREX. 

16.25 – 16.45

Не можу не діяти! Чому «моя хата скраю» – це точно не про сучасних українців

Артем Харченко (13 років, Старокостянтинів), волонтер, співак, композитор. Автор своїх пісень, кавалер ордена 90-го батальйону «За вільну Україну. АТО», найкращий волонтер року за рішенням національного конкурсу «Благодійна Україна 2016». 

16.50 – 17.10

Чого мене вчать мої 1,1 млн фоловерів та як я справляюся з тим, що всім подобатися неможливо

Андрій Шахрай (17 років, Житомир), відеоблогер, летсплейник. Веде три канали на YouTube, один із яких англомовний, на яких експериментує, перевіряє лайфхаки та виготовляє саморобки.

 

17.15 – 17.35

Як перетворювати тяжку працю на цікаву пригоду та рушити стереотипи. Соло скрипальки без оркестру

Наталія Сніжко (14 років, Дніпро), скрипалька. Солістка, концертмейстер ансамблю «Концертіно», учасниця благодійних концертів, багаторазова переможниця та лауреат міських, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

ПРИДБАТИ КВИТКИ