Рекорд: одразу три українки вийшли у третє коло Australian Open

19 января, 2023

Відразу три українські тенісистки завдяки здобутим перемогам вийшли до третього раунду Відкритого чемпіонату Австралії – Australian Open, першого великого тенісного турніру цього року, що триває у Мельбурні. Про це повідомила Федерація тенісу України.

Перша ракетка українського жіночого тенісу 25-річна Ангеліна Калініна (№40 світового рейтингу WTA) здолала у другому раунді турніру чешку Петру Квітову (№15 WTA), колись другу ракетку світу. Рахунок 2:0 (7:5, 6:4) на користь українки, і це принесло їй перший у кар’єрі вихід у третій етап Відкритого чемпіонату Австралії.

Своєю чергою, 28-річна українка Катерина Байндль (№97 WTA) у другому колі обіграла американку Кеті Макнеллі (№94 WTA) – 0:2 (1:6, 6:7).

Третьою до загального успіху долучилася 20-річна Марта Костюк (№61 WTA). У другому колі вона перемогла у двох сетах австралійську тенісистку, — до речі, народжену в Києві, — Олівію Гадецькі (№199 WTA) – 0:2 (2:6, 1:6).

У третьому колі Australian Open наші тенісистки у п’ятницю, 20 січня, зіграють у таких парах:

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Ангеліна Калініна – Барбора Крейчикова (Чехія)

Катерина Байндль – Єлєна Остапенко (Латвія)

Марта Костюк – третя ракетка світу Джессіка Пегула (США).

Такий успіх відразу трьох українських представниць великого тенісу, як їхній одночасний вихід у третє коло Australian Open, — повтор національного рекорду, встановленого 2018 року. Тоді до третього кола цього турніру вийшли Еліна Світоліна, Катерина Володько (Бондаренко) і Марта Костюк. Найкращий результат у тому розіграші Відкритого чемпіонату Австралії показала Світоліна, яка дійшла до чвертьфіналу.

Востаннє українська тенісистка проходила до третього раунду одного з чотирьох турнірів Великого Шолому 2022 року. На Вімблдоні-2022 це вдалося Лесі Цуренко.