У новому гіді хочемо розповісти вам про цікаві місця Львова, які мають сподобатися і дітям, і молоді, і дорослим. Отже, знайомтеся із нашою добіркою та бронюйте квитки для подорожі на захід.
Будинок вчених

Це пам’ятник архітектури, виконаний у стилі необароко авторами проекту Одеського оперного театру Фердинандом Фельнером і Германом Гельмером. Має шикарне оздоблення фасаду і ще більш шикарне — інтер’єру. Славиться завдяки крутим сходам та тим, що багато разів ставав павільйоном для кінозйомок, бо дух аристократизму тут буквально сновигає у повітрі.
Фішка у тому, що ця будівля зводилася заради міського казино. Воно приймало гравців із 1918 по 1939 роки.
- Адреса: вул. Листопадового Чину, 6
- Вхід: 30 грн
Галерея-кафе «Щось цікаве»
«Щось Цікаве» — це крамничка художнього скла та авторських прикрас; затишна кав’ярня де можна придбати посуд та декор ручної роботи від українських дизайнерів, креативні апартаменти для комфортного проживання гостей міста; виставковий простір. Тут приємно бачити, слухати, торкатися, пробувати, приміряти, і головне — відчувати. Все в одному місці: натхнення, поради, обмін досвідом, смачне какао та сирник.
Фішка — маршрут. Знаходите адресу Площа Ринок, 13 (внутрішній дворик). Стаєте навпроти входу у дворик, повертаєте ліворуч і йдете вверх по площі Ринок до вулиці Сербської. Звертаєте праворуч на вулицю Сербську і йдете прямо 50 метрів до вулиці Староєврейської. На перехресті вулиць звертаєте ліворуч і йдете прямо до скверу на площі Коліївщини. Якщо побачите яскраво розмальовану вантажівку по правій стороні вулиці — ви на місці.
- Адреса: площа Коліївщини, 1
- Вхід: безкоштовно
- Ціни на вироби: від 100 грн
Матьора галерея-батярня «ПРАВДА,Б.»
Сучасне українське мистецтво у всіх його проявах в одному флаконі, тобто у галереї, яка, до того ж, є ще й крамницею. Тут можна придбати креативний штучний товар — витвори та витівки художників й дизайнерів. Скетч-буки, книжки про мистецтво, диски, листівки, прикраси, картини, аксесуари та багато інших вкрай потрібних дивакуватих речей.
Фішка у тому, що в галереї, або на шляху до неї, можуть трапитися графіті 16+
- Адреса: вул. Вірменська, 30 (код 11)
- Вхід: безкоштовно
- Ціни на вироби: від 50 грн
Сквер «На валах»
Сквер розташований між вулицями Підвальною та Винниченка. Посеред парку знаходяться Порохова вежа, збудована у 1556 році. у Середньовіччі вона входила до третьої лінії оборони міста, потім там зберігали зерно, а зараз розташовано Будинок архітектора.
Фішка — скейт-парк, тож зможете поспостерігати за скейтерами. Поруч — баскетбольний та дитячий майданчики.
- Адреса: вул. Підвальна, 4
- Вхід: безкоштовно
Коктейль-бар «Opera Underground»
Авторські коктейлі, Dj та оригінальні вечірки — це все про підземний бар, розташований у будівлі Оперного театру. Тут можете замовити коктейль із доповненою реальністю, в лампадці та ще й зі спецефектами, у ванночці із качечкою замість оливки, а також напій у бокалі із живою рибкою. При чому, рибку ковтати не слід.
Фішка — подача коктейлів!
- Адреса: пр. Свободи, 28
- Ціни: уточнюйте
Дім єнота
Усіх, хто хоче дізнатися хто такий єнот-полоскун, як його доглядати, або якщо ви просто хочете потримати єнота на руках та сфотографуватися із ним, приходьте у «Дім єнота». Власники кажуть, що звірятка вміють знімати стрес, заряджати позитивом, додавати новизни у буденне життя та шалених вражень. Бронюйте відвідування заздалегідь за телефоном: (097) 457 27 86.
Фішка: якщо єнот дуже сподобався, його можна придбати.
- Адреса: вул. Навколишня 22
- Вхід: 120 грн
- Телефон: (097) 457 27 86
Район Підзамче
Підзамче — старий район Львова, де розташовані старі будинки кінця ХІХ століття, а також кафе та магазини із колоритними «совковими» вивісками. Тут ніби попадаєш у минуле. Район дещо занедбаний, тому виглядає депресивним, але не заважають натовпи туристів, бо їх тут просто нема. Тут найдешевша оренда житла у Львові, бо райончик має славу «бандитського», тож ввечері краще там не гуляти.
Фішка: замок з неоготичними вежами і баштою, зведений на початку ХХ століття.
- Адреса замку: вул. Богдана Хмельницького, 124
Фото: Надя Єгорова
Скульптура групи «162»