Співробітники FAVBET перерахували понад мільйона гривень волонтерам та постраждалим

Співробітники компанії FAVBET перерахували на допомогу потерпілим від воєнного конфлікту та волонтерським проектам понад мільйона гривень. Кожен 3-й працівник компанії приєднався до волонтерської роботи. Частина з них взяли в руки зброю та захищають нашу країну у лавах Збройних сил України та територіальної оборони.

Про це повідомляє пресслужба FAVBET.

Зазначається, що компанія надає військове спорядження, необмежену відпустку та фінансову підтримку всім, хто надає гуманітарну допомогу. Також компанія продовжує цільову підтримку благодійного фонду “Повернись живим” і передає фінансову допомогу українській армії.

На перераховані кошти вже придбано бронежилети, каски, наколінники, балаклави, тепловізори, прилади нічного бачення тощо. Також компанією FAVBET були побудовані логістичні маршрути перевезення гуманітарної допомоги зі Львова до Києва. За період війни було перевезено понад 50 тонн гуманітарного вантажу. Окрім цього, компанія передала для потреб ЗСУ 25 одиниць сучасної комп’ютерної техніки, жорсткі диски, додаткове обладнання для налаштування сучасних мереж зв’язку, засоби гігієни та продукти харчування, павербанки та одяг.

Наразі благодійний фонд компанії FAVBET Foundation, метою якого є створення умов для розвитку дітей та суспільства, тимчасово призупинив всі проєкти та переорієнтувався на допомогу постраждалим в Україні.

Рішуча. Справжня. Небайдужа.

17 грудня 2025 року у Києві SHE Congress від WoMo об’єднає понад 2000 учасниць та більш ніж 25 спікерок для обміну сценаріями жіночої реалізації. Лідерки бізнесу, ІТ, культури та інших напрямів поділяться досвідом подолання викликів війни, ефективної організації робочих процесів та стратегіями управління.

Забронюйте Вашу участь вже сьогодні!