У Франківську вшанували пам’ять загиблих дітей під час війни (фото)

19 апреля, 2022

В Івано-Франківську пройшла мовчазна акція «Німий крик душі», учасники якої вшанували пам’ять дітей, загиблих через війну Росії в Україні.

Про це повідомляє УНІАН.

Посеред міста активісти розклали дитячі іграшки, свічки і гілки форзиції, що вважається символом весни і чистоти.

В Офісі генерального прокурора України, за даними на 19 березня 2022 року, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну загинули 205 дітей, ще 367 були поранені. Однак ці цифри не остаточні, оскільки на даний момент отримані не всі дані з місць ведення активних бойових дій, а також тимчасово окупованих і звільнених територій.

Digital для жінок: від ідеї до кар’єри

Відкрий для себе нові можливості з Women in Tech 2025. Освітня програма об’єднує провідних експертів, практичні модулі та натхненне ком’юніті, щоб допомогти українкам розпочати шлях у digital-професіях чи власному бізнесі. Старт уже 4 вересня!