У Києві запроваджують погодинні відключення електроенергії

11 октября, 2022

Для балансування енергосистеми у Києві запроваджують графіки погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляє ДТЕК.

Від 11 жовтня їх щоденно оприлюднюватимуть на сайті оператора. У графіках будуть позначені адреси та час, протягом якого буде відключена електроенергія.

Очікується, що тривалість відключень не перевищуватиме чотирьох годин.

Містян також просять не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники, тощо) із 17:00 до 22:00, під час вечірнього піку споживання. У разі необхідності радять вмикати такі прилади після 22:00, коли споживання знизиться.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури у Києві та Київській області сформувався дефіцит енергопотужності. Для того, щоб збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, НЕК Укренерго із 10 жовтня запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. У нього потрапили як підприємства, так і житлові будинки.