У ніч на 24 серпня росіяни обстріляли Запоріжжя та Харків

24 августа, 2022

Уночі російські війська завдали ракетних ударів по Запоріжжю та Харкову.

Як повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, ракети окупантів влучили в об’єкти інфраструктури Шевченківського району і неподалік Комунарського району. За попередніми даними, жертв немає.

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що увечері 23 серпня росіяни обстріляли Шевченківський та Новобаварський райони міста. Попередньо, без постраждалих, проте у Шевченківському районі росіяни влучили у житловий будинок і сталося займання. Пожежу гасили близько 100 рятувальників. Жертв та постраждалих не було.

Крім того, за добу з 23 по 24 серпня російські загарбники з артилерії обстріляли щонайменше 12 населених пунктів Харківщини, повідомили у Генштабі. Також окупанти нанесли авіаудари поблизу трьох населених пунктів.

«На Харківському напрямку окупанти обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Одноробівка, Карасівка, Борщова, Перемога, Руська Лозова, Замулівка, Базаліївка, Пушкарне, Мосьпанове, Слобожанське, Гусарівка та Чепіль», — йдеться у повідомленні.

Реєстрацію на Business Wisdom Summit 2026 відкрито!

15 квітня в Києві відбудеться Business Wisdom Summit. Бізнеси сміливих — захід для власників і лідерів, які не чекають кращих часів, а формують їх самі. Понад 500 учасників і 40+ спікерів зберуться, щоб говорити про зростання під тиском, відповідальність як нову норму бізнесу, силу системних рішень та технології, що працюють на майбутнє. Business Wisdom Summit — платформа для лідерів, які беруть на себе відповідальність і задають напрямок розвитку країни.

Забронюйте Вашу участь за найкращими умовами!

Також окупанти завдали ударів з авіації поблизу Мосьпанового, Гусарівки та Прудянки. У Генштабі зазначили, що загарбник вів повітряну розвідку безпілотниками неподалік Дементіївки.

На Слобожанському напрямку окупант веде бойові дії, щоб втримати раніше зайняті позиції.