Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх може стати кращою спортсменкою Європи: деталі

11 октября, 2023
Фото: instagram.com/rosya_dp

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої спортсменки 2023 року за версією Європейської легкоатлетичної асоціації (European Athletics).

Перелік фіналісток премії оприлюднила Федерація легкої атлетики Європи (European Athletics).

Зазначається, у вирішальному відрізку їй протистоятимуть бігунка з Нідерландів Фемке Бол, яка виграла ЧЄ та ЧС у бігу на 400 метрів, а також іспанка Марія Перес, яка виграла ЧС зі спортивної ходьби.

Читайте також: Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту: фото

Українка своєю чергою виграла Євро зі стрибків у висоту, стала чемпіонкою світу та захистила титул чемпіонки Діамантової ліги.

Реєструйся на MRKTNG марафон 2026 «Підкреслити головне»!

Довіра більше не виникає зі слів — лише з дій. Аудиторія змінюється швидше, ніж бренди встигають реагувати.

3 червня — про маркетинг, що враховує контекст, поведінку аудиторії і реальні сенси.

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір кейсів українських брендів і багато нетворкінгу.

Читайте також: Українські гімнастки здобули три срібні нагороди на клубному ЧС: відео виступів

Переможницю в голосуванні за звання найкращої легкоатлетки Європи у 2023 році оголосять на церемонії нагородження Golden Tracks, яка відбудеться в суботу, 21 жовтня, у Вільнюсі.