За 24 серпня в Україні понад 700 людей захворіли COVID-19

25 августа, 2021

За останню добу найбільшу кількість випадків зареєстрували в Києві (109), Одеській (62), Запорізькій (62), Тернопільській (57) та Чернівецькій (55) областях, повідомляє МОЗ.

Всього 24 серпня 2021 року зафіксували 727 нових випадків COVID-19, 682 людини госпіталізували.

Також за добу було 20 летальних випадків, одужало – 382 особи.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло – 2 276 590 осіб;
  • одужало – 2 202 160 осіб;
  • летальних випадків – 53 521;
  • зробили ПЛР-тестів – 11 857 352.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозує, що сплеск захворювань на COVID-19 в Україні буде взимку, а нова хвиля може припасти на лютий-березень 2022 року.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.