Секс за згодою: Аргентинська компанія розробила спеціальну упаковку для презервативів

#PlacerConsentido

05.04.2019

Аргентинський виробник засобів для контрацепції Tulipán Argentina презентував нову розробку — упаковку презервативів, яку можна відкрити тільки вдвох.

Дістати кондоми з пачки можна, одночасно натиснувши на вісім кнопок, розташованих по периметру коробки. Для того щоб це зробити, знадобляться дві людини й чотири руки. У компанії не уточнили, скільки упаковок надійде в продаж.

«Tulipán за безпечні задоволення, але розробляючи цей продукт, ми розуміли, що нам слід донести до користувачів найважливішу цінність в будь-яких сексуальних відносинах — задоволення можливе, тільки якщо обидва партнери дали свою згоду», — розповів представник агентства BBDO Хоакін Кампінс.

Нагадаємо, що у 2017 році британська компанія British Condoms створила пристрій i.Con — ерекційне кільце із датчиками, які фіксують кількість спалених калорій, частоту фрикцій, температуру тіла, тривалість, швидкість і інтенсивність рухів. Після сексу всі ці дані можна завантажити на спеціальний додаток на смартфоні, який підрахує статистику вашої сексуальної активності. Головною ж функцією i.Con є «фільтр антитіл», який попереджає про можливі венеричні захворювання.

Фото: Tulipán Argentina

— Читайте також: Згода на секс: Як саме діятиме новий закон в Україні