Шарф-чек від «Сільпо» та CHER’17: лімітований аксесуар, заряджений на здійснення найзаповітніших бажань

Модне втілення чека з передбаченнями у новій колаборації «Сільпо» та CHER’17 – найбажаніший аксесуар цієї зими, що творить дива та здійснює бажання.

Мережа супермаркетів «Сільпо» та масмаркет бренд CHER’17 об’єдналися, аби втілити в життя креативну ідею художника та дизайнера Олега Антонова — шарф у вигляді чека з передбаченням. Передбачення в чеках «Сільпо» вже давно стали частиною шопінг-ритуалу чи не кожного українця.

Як і справжній чек, цей лімітований аксесуар містить передбачення, сповнене тепла та надії. Але зігріває шарф не лише душу, а й тіло: завдяки чудовому складу (мікс вовни та акрилу) й вражаючому розміру (190 x 35 см), він легко впорається з будь-якими погодними негараздами. Та, звісно ж, стане виразним акцентом вашого образу.

На підтримку колаборації «Сільпо» та CHER’17 зняли відео в стилі новорічного ромкому за участю співзасновників бренду CHER’17 Тетяни Парфільєвої та Івана Кришталя. За сюжетом головних героїв зводить доля, а точніше, чек із передбаченням. Ця історія про дива, які дійсно трапляються, — варто просто в них повірити.

Шарф-чек чекає на вас у мережі супермаркетів «Сільпо» та в магазинах CHER’17. Кількість обмежена, тож поспішайте вхопити свій унікальний аксесуар, що неодмінно здійснить ваші найзаповітніші бажання.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.