«Що було б зі мною сьогодні?»: Співачка Шер розповіла про три викидні

22.07.2022

Співачка й акторка Шер опублікувала твіти, де поділилася, що в неї було три викидні. Артистка розповіла про це, засудивши нещодавнє рішення Верховного суду про обмеження на аборт.

Про це вона пише у Twitter.

Співачка кажеш, що перший викидень стався у 18 років, коли вона була одна у домі. Вона плакала, гойдаючись по підлозі. Коли Шер приїхала до лікаря, вона кричала від болю. Не могла навіть зупинитися у ліфті. Лікар одразу відправив її в операційну.

«Що було б зі мною сьогодні?», – написала Шер, посилаючись на нинішні ризики для жительок США, у яких стається викидень.

Шер також відповіла кільком людям, які відреагували на її історію. Зокрема, співачка відповіла користувачці, яка згадала фільм «Якби ці стіни могли говорити», який зрежисирувала Шер. Стрічка розповідає про життя трьох жінок, які робили аборти в три різні десятиліття.

«Якби щоразу, коли чоловіки займалися сексом, їм загрожувала смерть, фізичні вади, перерва в освіті чи кар’єрі, яка змінила б життя, і раптова відповідальність за іншу людину, я думаю, вони виступали б за право вибору в цьому питанні», – зазначила співачка раніше.

Нагадаємо, що судове рішення у справі «Роу проти Уейда» 1973 року, яке закріпило за жінками в США право на аборт, було скасовано Верховним судом США наприкінці червня. Це викликало сильне невдоволення в американців-демократів та спровокувало масові протести на вулицях. Рішення Верховного суду розкритикував і президент Джо Байден.

«Сьогодні дуже сумний момент для Сполучених Штатів. Верховний суд прямо позбавив американський народ конституційного права, яке він уже визнав. Просто відібрав. Такого ще ніколи не робилося щодо права, яке є настільки важливим для багатьох американців», — зауважив глава Білого дому у Тwitter.

Водночас він закликав усіх американців «незалежно від того, наскільки глибоко їх турбує це рішення», висловлювати протест лише в мирний спосіб.

Теги: