Що необхідно в сексі для інтимного жіночого здоров’я сучасній жінці?

R
21.06.2024

Піклування про себе — сьогодні це обов’язкова складова нашого життя, адже хто ще подбає про нас, як не ми самі. Ми робимо чек-ап організму, ретельно добираємо їжу та вітаміни, купуємо якісні засоби для догляду за шкірою, волоссям та інтимними зонами, з правильним pH та корисними інгредієнтами… Усе це дає змогу підтримувати тіло та й, будемо відверті, душу. Бо відчувати себе здоровою фізично — завжди +100 до настрою. Тільки уявіть цей вечір мрії: ви гарно потренувалися, смачно поїли, полежали в теплій ванні з піною та перемістилися в ліжко зі свіжою постіллю… Залишилося тільки отримати трохи фізичного задоволення! Самостійно, з інтимною іграшкою, з партнером або партнеркою — у будь-якому разі вам знадобиться якісний лубрикант, який не тільки зробить близькість комфортною, а й буде піклуватися про вашу піхву. Дбайливе зволоження, пом’якшення та омолодження — на все це здатні сучасні змазки, спеціально створені для догляду за ніжною слизовою вагіни. До складу таких лубрикантів входять не просто якісні інгредієнти, а й активні речовини, такі як Aloe Vera, гіалуронова кислота, екстракт насіння чіа та інші. Розглянемо 5 цікавих особливостей лубрикантів із доглядальними компонентами.

Тільки високоякісні перевірені складові

Зазвичай лубриканти створені не тільки для задоволення, а ще й для догляду, виготовлені з якісної сировини та компонентів, що не спричиняють ані алергії, ані подразнень. Це дає можливим використовувати таку змазку і за підвищеної чутливості та ризику алергічних реакцій. Так, гель-лубрикант для чутливої шкіри Driminals Natural Pure на водній основі не містить консервантів, парабенів, жирів та ароматизаторів, що робить його максимально безпечним. Що важливо, у цій змазці немає гліцерину, який входить до складу багатьох інших змазок. І хоча гліцерин сам собою не є небезпечною речовиною, він не підходить для жінок із чутливою слизовою та після лікування деяких захворювань (наприклад, молочниці), тому що може призводити до рецидиву. А лубрикант Driminals Natural Pure є гіпоалергенним засобом без зайвих компонентів і підійде для багатьох жінок. Він чудово доповнить близькість та позбавить дискомфорту.

Зволоження, догляд і комфорт

Вагінальна сухість — це одна з найпоширеніших жіночих проблем, що часто виникає з віком, унаслідок медичних проблем або навіть стресу, якого зараз усім нам вистачає. Та цієї проблеми можна не тільки ефективно позбавитись, але й майже уникнути, якщо використовувати саме зволожувальні лубриканти. У таких змазках значення pH збігається з природним pH вагінального середовища, що створює максимально комфортні відчуття. До того ж у лубриканти зі зволожувальним ефектом зазвичай додають спеціальні компоненти для запобігання сухості. Наприклад, до екстразволожувального гелю-лубриканту на водній основі Driminals Golden Touch, окрім інших активних речовин, входить ще й пантенол. Пантенол — це похідне від пантотенової кислоти (вітаміну В5). Скоріш за все, ви відчували на собі його дію в косметичних засобах: приємний заспокійливий ефект та глибоке зволоження. Пантенол дуже швидко проникає в слизову оболонку, тож його дія буде відчутна майже одразу після нанесення. Особливо актуально використання змазок із пантенолом для жінок, схильних до подразнень під час сексу.

Омолодження та живлення не тільки для обличчя

До наявності гіалуронової кислоти в сироватках та кремах для обличчя всі давно вже звикли. А як щодо лубрикантів? Навіщо в них додавати омолоджувальні компоненти, якщо внутрішню слизову не бачить ніхто? Але ж омолодження це не лише зовнішній вигляд, це ще й пружність тканин, здатність отримувати задоволення довгі роки та загальне поліпшення відчуттів. Так, до складу екстразволожувального гелю-лубриканту на водній основі Driminals Golden Touch входить ще й гіалуронова кислота. Гіалуронова кислота в змазках підвищує пружність тканин, що зі свого боку сприяє більш яскравим відчуттям під час вагінальної стимуляції. До того ж саме гіалуронка утримує вологу всередині та забезпечує накопичувальний ефект у разі регулярного використання. Але це ще не всі сюрпризи від Driminals! До цього ж екстразволожувального лубриканту входить ще й екстракт насіння чіа. Він багатий на омега-3 та омега-6 жирні кислоти, які живлять шкіру і слизову та допомагають відновити й поліпшити еластичність тканин. Справжня доглядальна косметика для жіночого інтимного здоров’я!

Чарівний Aloe Vera

Хто не чув про майже магічну дію екстракту алое, або ж Aloe Vera! Зняти запалення? Алое! Швидко загоїти подразнення? Знову алое. Потрібен антисептичний, зволожувальний, заспокійливий, освітлювальний ефект? І це все Aloe Vera! Річ у тім, що за даними ВОЗ, алое є найбільш біологічно активною рослиною, у своїй м’якоті має понад 75 активних речовин, серед яких мінеральні речовини, вітаміни групи В, амінокислоти, протизапальні та антимікробні речовини і багато іншого. Дивно було б не використовувати всі ці властивості алое, і в косметології Aloe Vera присутній давно й успішно. Чудово цей екстракт показує себе й в інтимній косметиці, зокрема в змазках. Якщо вам потрібен пролонгований ефект зволоження та додатковий комфорт, найкращим вибором стане зволожувальний гель-лубрикант на водній основі Driminals Aloe Vera. Завдяки полісахаридам в екстракті алое він перешкоджає випаровуванню вологи з тканин, а лігнін дає змогу активним молекулам проникати в глибші шари, посилюючи стійкий зволожувальний ефект. Жодного відчуття тертя під час та після сексу! Таке турботливе ставлення до себе та своєї вагіни швидко дасть свої результати: відчуття будуть більш приємними, задоволення — глибшим, а близькість — ще більш надихальною.

Задоволення та користь

Наша найніжніша «квітка» потребує піклування не менше, ніж шкіра або інші частини тіла, навіть трохи більше, адже вона вбирає активні елементи швидше, ніж шкіра. Але що ж щодо задоволення? Звісно, усі зволожувальні лубриканти це не лише косметичні засоби, а й чудові змазки. Вони виготовлені на водній основі та сумісні з інтимними іграшками з будь-яких матеріалів, а також презервативами. Лубриканти Driminals мають шовковисту текстуру, яка забезпечує комфортне проникнення та легке ковзання навіть тривалий час, і точно сподобаються любителькам довгої гри. Та головне, що ці змазки не мають ані стороннього запаху, ані смаку, ані липкості — нічого зайвого, тільки природні відчуття!

Як виявляється, поєднати насолоду та користь можливо, навіть у такій чутливій сфері. Вибирайте інтимну косметику відповідально, бо інтимна сфера це не тільки про здоров’я, а ще й про настрій та жагу до життя.

Бренд Driminals — це інтимна косметика високої якості для жінок. Лубриканти Driminals виготовляються з якісних інгредієнтів із додаванням ретельно відібраних натуральних компонентів, адже місія бренду — це піклування про жіноче здоров’я та жіночу насолоду. Назва Driminals утворена від двох слів: Dreams (мрії) та Crime (злочин). У такий спосіб творці бренду підкреслюють те, що мрії обов’язково мають здійснюватися, навіть якщо для цього доведеться трохи порушити звичний лад речей. Інтимна косметика Driminals створена для жінок, які цінують комфорт, здоров’я та власне задоволення.