Що подарувати мамі: українські бренди представили новинки до Дня матері

13.05.2023

На носі важливе свято для кожної дитини та мами — День матері, який відзначається 14 травня У цей день дуже важливо підтримати мам і нагадати їм, як сильно ви їх любите.

Редакція WoMo підготувала добірку подарунків для мами, які зроблять їх щасливими.

ODARKA

Український бренд ODARKA презентує до Дня матері новий дроп унікальних сорочок, які можна вишити власними руками, самостійно обравши символи та їх послідовність. Лімітована колекція складається із 25 сорочок бежевого кольору one size.

Також бренд випускає шопери, які присвячені 10 різним етнічним українським регіонам. Це різні типові візерунки, які взяли з рушників, предметів побуту та об’єднали їх в одній кольоровій гамі.

До кожного набору входить сорочка чи шопер, все необхідне для вишивання та орнаменти, які можна поєднувати між собою чи використовувати окремо, щоб створити унікальний виріб, котрий символізуватиме почуття любові та єдності.

Вартість сорочки — 3950 гривень, шопера — від 1599 до 2197 гривень.

Ні грама драми

Український бренд «Ні грама драми» створила креативна команда одеситів. В подарунок для мами бренд рекомендує лаконічну брошку «Колос країни», яка вилита зі срібла та покрита позолотою. Конструкція типу «голка». Довжина: 75 мм.

«Найдорожче завжди біля серця. Стильний, лаконічний і коштовний аксесуар, що підійде як ділове, так і під вечірнє вбрання», — запевняє бренд.

Вартість брошки — 1700 гривень.

SOVA

До свята всіх мам український бренд SOVA презентує капсульну колекцію з перламутром «For Mom». Колекція відображає цінні спогади з мамою. В серці прикрас — чотири різні символи — сердечко, метелик, чотирилисник та коло як відображення сонця.

Колекція виконана з жовтого золота та ніжного тихоокеанського перламутру, що відображає природні мотиви. До капсули увійшло 12 прикрас — сережки, кольє та персні-печатки, які гарно поєднуються між собою.

Вартість прикрас — від 17 990 гривень.

 

Fresh Black

Український бренд кави Fresh Black випустив колекцію дріпів Kvit Drip зі смаком квітів. До колекції увійшли п’ять унікальних дріпів, у яких відчуваються фрукти, ягоди та польові квіти: мак, петунія, портулак та чорнобривці.

«Кожен ковток — як хвилина прогулянки полем, що тихенько шепоче тобі пестощі», — пише бренд.

Особливість кави ще й у тому, що кожний пакунок колекції має спеціальну листівку. Її можна посадити, і з неї виростуть квіти. Для цього треба піти до саду, городу чи іншого місця, трохи пошматувати листівку, посадити її в землю та полити.

Вартість кави у дріпах 279 гривень.

Пазли Frisson 

Пазли Frisson — це сучасні пазли з українськими ілюстраторами.

«Кожен пазл — це підсилення впевненості у собі та в нашій перемозі», — запевняє бренд. 

За словами бренду, збирання пазлів допомагає понизити рівень стресу, а також стимулює мозкову активність, підвищує рівень концентрації та уваги. Обидві півкулі мозку починають працювати у балансі.

Вартість пазлів 700 гривень.