Що подивитися на Різдво: п’ять фільмів для святкового настрою

05.01.2023

Перегляд фільмів під час зимових свят став традицією багатьох родин. Це можливість поринути в атмосферу Різдва, навіть коли настрій зовсім не святковий. І хоча у січні 2023 року в Україні не буде звичних додаткових вихідних, кінематографісти пропонують до перегляду п’ять стрічок, які допоможуть трішки забути про погані новини.

«Компанія на свята»

У центрі сюжету цієї романтичної комедії два найкращих друга. Один переконує іншого вдати його партнером на різдвяній вечері з родиною. Однак під час цієї поїздки їхні плани та почуття змінюються.

«Різдвяна спадщина»

Головна героїня фільму — молода, амбітна і трохи дивакувата спадкоємиця великої компанії з багатомільйонним статком. Однак перебрати свої законні права виявляється не просто. Щоб донька нарешті змогла розпоряджатися сімейною спадщиною, батько доручає їй доставити спеціальну різдвяну листівку, адресовану своєму колишньому бізнес-партнеру. Героїня береться виконати завдання батька.

«Я вірю в Санта-Клауса»

Героїня мелодрами — одинока мама. Вона всім серцем любить День незалежності і так само сильно ненавидить Різдво. Якось влітку на місцевому ярмарку жінка знайомиться з привабливим юристом. Через п’ять місяців стосунків героїня з жахом дізнається, що її коханий обожнює Різдво і щиро вірить у Санту.

«Замок на Різдво»

У центрі комедії — багата та знаменита письменниця. Після провалу нової книги та хвилі обурення фантів жінка залишає Нью-Йорк та їде у Шотландію, щоб відвідати згаданий дідом замок. Там знайомиться з місцевими жителями та з господарем замку. Вони майже одразу не сподобалися одне одному. Але маєток продається, і вона вирішує його купити. Господар погоджується продати лише за умови, що деякий час вони мають пожити разом.

«Люта ніч»

Дія фільму відбувається напередодні Різдва, коли злочинці беруть у заручники заможну родину, щоб отримати їхні гроші. Проте незадовго до нападу батьки подарували доньці рацію, за якою можна зв’язатися із Сантою. Дівчинка викликає підкріплення в його особі, щоб провчити лиходіїв.