Що послухати: Подкаст про українську культуру (НЕ) СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО

Розмови з учасниками та учасницями книги «(Не)свідоме мистецтво. Художні рефлексії. Україна після 2013» та іншими визначними особистостями українського культурного і суспільного поля

27.03.2023

Якщо ви полюбляєте змістовні розмови про візуальну культуру у воєнний час, цікавитеся місцем сучасного українського мистецтва у світі та міркуєте, як виглядатиме тканина української культури після війни, зверніть увагу на подкаст (НЕ) СВІДОМЕ МИСТЕЦТВО. 

Олеся ГеращенкоРазом із слухачами дослідниця культурології, наукова співробітниця Центру досліджень медіації та діалогу Олеся Геращенко розглядає можливості й обмеження культури діалогу крізь оптику, що нам пропонує діалог з культурою.  Разом з визначними особистостями українського культурного і суспільного поля, Олеся обговорює питання, які торкаються перспектив нашої культури та моментів соціальної злагоди у її «сповіданні».

Олеся Геращенко

Подкаст можна вважати наступним томом книги «(Не)свідоме мистецтво. Художні рефлексії. Україна після 2013», що побачила світ у 2022 році та посіла чільне місце серед дослідницьких праць сучасної культури.

Це справжній аудіоархів мистецтва у воєнний час із відповідями на одні й ті самі питання, серед яких:

  • Як змінилася сфера мистецтва після повномасштабного російського вторгнення?
  • Що має робити культура під час війни?
  • Які культурні коди формуються зараз? Як виглядатиме «тканина» нашої культури й суспільства після перемоги?

Випуски подкасту є також є й у телеграмі.

Анастасія Ніколаєнко