Що послухати восени? 5 подкастів, які зігріють у холодні дні

19.09.2022

Коли теплі літні дні залишаються десь позаду, а натомість приходить осіння прохолода, в усіх з’являється лише одне бажання: закутатись у теплий плед та послухати щось тепле для душі.

Пропонуємо вам підбірку україномовних подкастів, які своєю легкістю та ненав’язливістю точно зроблять вашу осінь сонячною, наповненою та душевною. 

Наразі без назви

Подкаст ведуть журналістка, культурна менеджерка Богдана Неборак та літературознавиця Анастасія Євдокимова. Дівчата говорять про культуру та її трансформації, а також роздумують над тим, яким буде наше з вами завтра.

Подкаст підійде усім, хто хотів би більш глибоко розібратись в український культурі та літературі зокрема. 

Спартак Суббота.Подкаст Терапія

Подкаст ведуть український лікар, кандидат психологічних наук Спартак Суббота спільно з українським актором і коміком Євгеном Яновичем. Ведучі висвітлюють теми стосунків, сексу, щастя, емпатії, пошуку себе, психологічного стану людей під час війни.

Кожен випуск наповнений реальними історіями з життя ведучих, а також практичними порадами, які варто почути кожному.  Тому подкаст підійде усім , хто хоче більш глибоко зануритися у власні почуття, відкрити для себе щось нове, а також просто із задоволенням провести час у компанії українських інтелектуалів. 

Типікал Лейдіз

Ведучі подкасту гастромаркетологиня, фешнгік Влада Демченко та IT girl, Head of Trust & Safety Ірина Процикевич. У подкасті дівчата переосмислюють жіночність та елегантність, обговорюють теми стосунків, сексу, любові до себе, самореалізації, комплексів та всього, що цікавить молодих кар’єристок. 

Подкаст сподобається тим, хто любить вайб серіалу “Секс у великому місті” та жіночі посиденьки з розмовами про все і всіх. 

Людині потрібна людина

Щотижня ведуча подкасту Катя Гайдут спілкується з цікавими та близькими їй по духу особистостями про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Накриклад, героїнями останніх випусків стала українська співачка Alyona Alyona з її думками про творчість, самовираження, виховання та комплекси, а також власниця пекарні «Завертайло» Аня Завертайло, яка розповіла про силу, лють та відчуття власної інтуїції.

Подкаст для тих, хто захоплюється історіями та думками про життя відомих українських особистостей.

ФОП 3-ї ГРУПИ

Ведучий подкасту продюсер гурту TVORCHI, ресторатор Петро Заставний щотижня запрошує до себе в гості друзів, щоб обговорити всі цікаві та актуальні для них теми.

Зокрема, Таня Пренткович розказала про особливості церковного розлучення, Аліна Френдій про бізнес та українську мову, а Таня Парфільєва про свою історію попелюшки.

Подкаст сподобається тим, хто любить та фолловить українських блогерів, хоче дізнатися більше інсайдів з їхнього життя,  а також просто хоче підняти собі настрій у сірі осінні дні. 

Обирайте свого фаворита чи фаворитів серед подкастів, наповнюйтеся цікавим та корисним українським контентом, і нехай ваша осінь буде теплою!

Новини партнерів