Школа фешн-підприємців: Освітній проект від Всі. Свої та PPV Knowledge Networks

Курс для тих, хто має власний бізнес

Найбільша платформа українських брендів Всі. Свої у партнерстві з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks, що діє як Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, запускають новий проєкт під назвою «Школа фешн-підприємців».

Що це

Це модульна освітня програма, розроблена спеціально для підприємців, які працюють у модній індустрії. Вона покликана допомогти малим і середнім виробникам одягу, взуття та аксесуарів зробити ривок у розвитку своєї справи. Організатори наголошують, що програма зосереджена на практичних аспектах розвитку бізнесу в Україні.


«Це курс для тих, хто має власний бізнес і відчуває, що час зробити його апгрейд, а також для тих, хто має ідею та хоче розвинути її у бізнес-проєкт. Програма розроблена спеціально для підприємців фешн-індустрії з урахуванням локального бізнес-ландшафту. При цьому вона враховує не тільки український, а й міжнародний досвід. Окрім ґрунтовних системних знань та практичного досвіду випускники «Школи фешн-підприємців» отримають унікальну можливість стати частиною локальної фешн-спільноти: це допоможе розширити контакти, спільно рости та розвиватися», — розповідає засновниця проєкту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

 

Можливості

Колосальний досвід роботи з локальними виробниками та розуміння їх потреб дозволили організаторам скласти сучасну модульну програму, що дає прикладні знання і навички: їх можна втілювати у своєму бізнесі вже наступного дня. Курс складається з дев’яти модулів, кожен з яких розкриватиме важливий аспект бізнесу в фешн-індустрії:

  • Створення колекцій
  • Бізнес-моделювання
  • Digital комунікації
  • Бренд-стратегія
  • Фінансовий менеджмент
  • Юридичні аспекти
  • Тренди
  • Операційний менеджмент та людські ресурси
  • Пітчинг

Навчання у «Школі фешн-підприємців» проводитимуть викладачі-практики з України та з-за кордону (Швейцарія, Франція). Серед них — гуру бізнес-моделювання Девід Лоттенбах, співзасновник маркетингового агентства Aimbulance Роман Гавриш, тренд-форекастер Сесіль Пуанян та інші.

Як взяти участь

Програма стартує 18 жовтня. Навчання проходитиме у двох містах — Києві та Львові. Всього до «Школи фешн-підприємців» потраплять 20 учасників. Ознайомитися з програмою навчання та подати заявку на участь можна на сайті школи.