Сина загиблого захисника»Азовсталі» з пологового будинку зустрічали демобілізовані побратими

Дружина героя Тетяна народжувала третю дитину, поки чоловік воював у Маріуполі. Сина загиблого захисника»Азовсталі» з пологового будинку зустрічали демобілізовані побратими.

Про це повідомляє ТСН.

Чоловік захищав «Азовсталь» разом із мамою Тетяни — Наталею, яка була військовою психологинею. Наталя зайняла місце брата Тетяни — Юрія Луговського, який загинув у 2018 році.

Наталя та Олексій загинули наприкінці квітня. Їхні тіла вивезти й досі не змогли. Про загибель мами та коханого Тетяна дізналася вже у Запоріжжі, куди вдалося виїхати з окупованої території разом із дітьми.

“Я розумію, що не можна здаватись, а треба боротись. Це показали не тільки мій брат, чоловік та мама, а й ті хлопці, які зараз боронять Маріуполь. Я нічого не знаю про обставини загибелі чоловіка та мами. 19 квітня з Олексієм говорили по телефону, він мав вийти на зв’язок через 6 днів… 21 квітня загинув”, — розповіла Тетяна.

Бійці «Азову» вирішили, що будуть разом підтримуватимуть і надалі сім’ю загиблого. Хлопчика назвали Іллею.

Ветеран полку «Азов» Кирило Яколов каже, що вирішили піклуватися про цю сім’ю, бо усі вони велика «Азовська родина».

 Тетяна з трьома дітьми (4-річна Аня, 2-річна Віка та новонароджений Ілля) поки планує залишитись у Запоріжжі, а коли найменша дитина трохи підросте, то, мабуть, поїдуть на захід країни, де живе Тетянина бабуся, пише Укрінформ.

Фото обкладинки: Укрінформ