Сироватка з пептидами для пошкодженого волосся Authentic від українського бренду Fabulous Skincare

25.02.2024

Бренд косметики Fabulous Skincare з власним виробництвом в Одесі активно підхоплює світові тренди для вироблення нових засобів для догляду за шкірою та волоссям. Цього разу принципи біоміметики стали основою у розробці сироватки, що відновлює пошкоджене волосся по всій довжині.

Authentic — пептидна сироватка для відновлення пошкодженого волосся на внутрішньому та зовнішньому рівнях.

Концепт засобу полягає в одному єдиному слові — authentic [автентичний], що розкривається через відновлення структури волосся до його автентичного стану. Засіб містить максимальну концентрацію всіх активних інгредієнтів, що дозволяє їм в цьому конкретному випадку проявити весь потенціал.

«Authentic повертає волосся до його автентичного стану. Нічого зайвого, чиста дія», — розповідає бренд на своїй сторінці в Instagram.

 

Читайте також: Beauty-тренди лютого 2024 року: найпопулярніші косметичні засоби

Натхненням до створення формули нової сироватки стала біоміметика. Це галузь науки про використання природних процесів та патернів для покращення людських технологій. В косметичному світі біоміметика почала проявляти себе відносно нещодавно, та стрімко набирає популярність серед технологічних та якісних брендів.

«Переді мною стояла задача з зірочкою — розробити засіб, який має відновлювати волосся на всіх рівнях, тому я звернулась до біоміметики. В контексті косметики її суть полягає в тому, щоб брати високоякісні чисті природні інгредієнти, які за допомогою сучасних технологій доведені до стану, де їм максимально легко взаємодіяти зі шкірою або волоссям та творити свою магію», – розповідає головний хімік та засновниця Fabulous Skincare.

Що всередині Authentic

Засіб містить максимальну концентрацію всіх активних інгредієнтів, що відбудовують пошкоджені зв’язки, насичують волосся вологою, відновлюють ліпідний шар та зберігають колір.

Читайте також: WoMo-знахідка: високоякісні свічки в унікальному пакуванні з міцелію від українського бренда to be

В складі Authentic є пептиди зеленого гороху, суміш рослинних цукрів, екстракт чіа, вітаміни Р та F, ліпосомальний комплекс, ефірні олії сандалового дерева та грейпфруту. Сироватка не містить води, яка є основним компонентом багатьох косметичних засобів. Замість неї базовим компонентом служать емоленти, які додатково піклуються про волосся та додають блиску.

Ефект від використання

За 1,5 місяця тестування фарбоване хвилясте волосся, що постійно вкладається феном, стало більш блискуче, з’явилися чіткі та охайні локони, зникла ламкість та посічені кінчики.

На першу партію засобу стався sold out трохи менше, ніж за тиждень. На виробництві Fabulous Skincare вже працюють над поповненням запасів.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram