Скоро прем’єра! Українцям покажуть документальний фільм про Зеленського: перший трейлер

25.08.2023

Вийшов перший трейлер документального фільму Шона Пенна «Суперсила» про війну в Україні, в якому знявся президент України Володимир Зеленський. Прем’єра стрічки планується на 18 вересня.

Зазначається, що американський актор та режисер Шон Пенн, телевізійний діяч США Аарон Кауфман та їхня команда сім разів відвідали Україну, щоби зняти фільм про війну. Спершу в задумі стрічки було розповісти про шлях Зеленського від коміка до президента країни.

Читайте також: Кохання на передовій: найкращі фільми про любов до військових

Стрічка «Суперсила» містить бесіди із Зеленським у Києві на початку вторгнення. Президент розмовляє з режисером в укритті й каже:

«Ми просто звичайні люди, які хочуть жити у своїй країні». Пізніше Зеленський продовжує звертатися через фільм Шона Пенна до всього світу: «Нам потрібно, щоб американці розуміли ціну, яку ми мусимо заплатити, щоб бути вільними».

Читайте також: Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів оголосив програму: дата та що покажуть?

Синопсис фільму змінився, і з лютого 2022-го картина охоплювала розмови з ветеранами російського вторгнення до Криму у 2014 році, вдовою чоловіка, який загинув на Революції гідності, а також із дітьми, вчителями, людьми, які втратили домівки, музикантами та політиками, із мобілізованими бійцями, які проходять військову підготовку.

Читайте також: Прозорість емоцій: фільми, в яких розкриваються тяжкі стосунки матері й доньки

«Українці переможуть. Питання — якою ціною», — каже Пенн у фільмі. «Суперсила України полягає в силі її лідера, її народу та, зрештою, її душі», — ідеться в описі до трейлера.

Також додамо, що документальний фільм «Суперсила» показали на «Берлінале-2023».