Слідчі знайшли окупантів, які під Києвом зґвалтували вагітну

Слідчі Головного слідчого управління на підставі зібраних доказів оголосили підозри двом військовослужбовцям — одному ґвалтівнику і тому, що «стояв на варті» у березні цього року.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Під час розслідування встановлено, що до цих злочинів причетні військовослужбовці 6-го танкового полку військової частини 93992 (Чебаркуль) 90 танкової дивізії центрального військового округу збройних сил РФ.

«За наявною інформацією, двоє озброєних окупантів удень на вулиці накинулися на місцеву мешканку, побили її, вибили зуби та, приставивши до спини автомата, змусили зайти до будинку, де зґвалтували. Потерпіла сказала росіянам, що вагітна і благала не чіпати її, однак це не зупинило нападників. Особу другого співучасника злочину наразі встановлює поліція. Третій фігурант під час злочину перебував на вході в будинок, щоб не допустити сторонніх осіб», — йдеться у повідомленні.

Слідчі Головного слідчого управління на підставі зібраних доказів оголосили підозри двом військовослужбовцям — одному ґвалтівнику і тому, що «стояв на варті» — у порушенні законів та звичаїв війни за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає ув’язнення терміном до 12-ти років. У поліції поінформували, що наразі встановлюються військові РФ, причетні до воєнних злочинів проти цивільного населення під час окупації Київщини.