«Smart Lady» нова програма для жінок-підприємиць від UKRSIBBANK BNP Paribas Group

31.03.2023

В останній рік українські підприємиці стикаються із жорсткими викликами. Це і реорганізація власної справи, і релокація бізнесу, а також пошук нових можливостей.

І саме підприємиці мають суттєве навантаження, адже повинні постійно тримати на увазі по декілька важливих фокусів. Невпевненість у знаннях та власних силах змушує їх постійно навчатись та шукати нові варіанти розв’язання задач. Жінки з ФОП, кількість яких із початком війни трохи впала, залишаються значно уразливішими до економічних та соціальних змін. За даними opendatabot.ua гендерна статистика малих бізнесів на початку 2023 року досягла 51% тих, що належать жінкам.

Проте бізнес-леді зазначають, що український бізнес непрогнозований та закритий, тож виклики з якими вони сьогодні зіштовхуються анітрохи не змінились. 

На диво де-не-де й досі лишається жити химерний стереотип, що бізнес це не жіноча справа, але статистично ми бачимо зовсім іншу картину, яку зображено на графіку. Тож протягом останніх семи років жінки прагнуть не лише незалежності від роботодавця та покращення фінансового становища, а також займатися справою, яка б була корисна оточуючим, приносила задоволення та лишала час на родину та власні справи. Звісно і страхи нікуди не діваються, наприклад, левова частка жінок опасаються економічної кризи та втрати фінансових статків з подальшим тягарем кредитних зобов’язань, половина жінок взагалі боїться втратити власну справу та не подолати важкого навантаження.

Війна вже не перший виклик із яким стикаються жінки. Пандемія також окреслила можливості та потенціал саме жіночого сектору. Тож впевнено можна сказати, що за ці роки жіноче лідерство зазнало суттєвих змін. Волонтерство, домовленості із постачальниками, пошук необхідного та налаштування логістики загартувало зовсім новий тип українських підприємиць.

Загалом, жінки у своїй більшості наголошують, що бізнес приніс, як прибуток, так і задоволення, а можливість займатися улюбленою справою зробила їх більш стійкими до стресів. Незалежність від роботодавця та можливість подальшого розвитку допомагає жінкам стійко переносити сучасні випробування.

Аби покращити становище жінок у малому та середньому бізнесі UKRSIBBANK BNP Paribas Group анонсував новий проєкт, мета якого насамперед якісне фінансове обслуговування та надання експертизи, а також безоплатної  можливості користуватися цією пропозицією на період до одного року. Проєкт «Smart Lady» — це сучасна підтримка жінок у бізнесі, яка допоможе не лише реалізувати мрії та створити нові бізнеси, а й ставати сильнішими, як морально, так і фінансово.

Світ змінюється дуже швидко, тож підтримка гендерної рівності та інвестиції в економічні права саме жінок роблять державу сталішою, наближають перемогу, та позитивно рекомендують на міжнародному рівні. За показниками міжнародного рейтингу гендерної рівності The Global Gender Gap Index за 2022 рік Україна перебралась на 81 місце, у тому ж рейтингу за 2021 ми були на 74 місті.

Ураховуючи усі показники UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує акційну програму для бізнес-леді – «Smart Lady», яка передбачає можливість безоплатного обслуговування особистих та бізнес рахунків упродовж 12 та 6 місяців.

В акції можуть брати участь нові та діючі клієнтки банку, за умови що до 31 травня 2023 року вони вперше відкриють рахунок за тарифним планом  «Підприємець v.1». Фізичні особи-підприємиці отримають сучасне та якісне обслуговування, персонального менеджера, який допоможе з експертизою, широкий спектр можливостей інтернет-банкінгу, і звичайно ж  цікаву пропозицію щодо обслуговування.

Обслуговування тарифу «Підприємець v.1»:

  • пів року безоплатного розрахунково-касового обслуговування;
  • рік безоплатного розрахунково-касового обслуговування першої корпоративної картки MC Corporate Contactless;
  • пів року безоплатного розрахунково-касового обслуговування у тарифному пакеті «All Inclusive De Luxe» – для власних потреб.

Вже чотири роки поспіль UKRSIBBANK розвиває програму підтримки жіночого підприємництва «Women in Business». У межах цієї програми щороку банк запрошує жінок на безоплатні менторські заходи, де інформаційно допомагають розпочати або вивести власний бізнес на новий.

Банк є постійним партнером заходів, які спрямовано на підтримку фінансового та суспільного розвитку жінок. Як приклад, четвертий рік поспіль UKRSIBBANK є генеральним партнером щорічного конкурсу «Створено жінками», який організовує Франко-українська торгово-промислова палата. Цього року переможниця конкурсу отримає 100 000 грн на розвиток власної справи та подорож до Парижа.

Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011р. Внесено до Державного реєстру банків 28.10.1991р. за №57. АТ «УКРСИББАНК» входить у БНП Паріба Груп