Smart Up: 7 сайтів, які зроблять вас ще розумнішими

Освіта за допомогою iTunes, Wiki та YouTube

Новий рік — початок нових можливостей. Отже, якщо мрієте досягти успіху у навчанні, роботі та приватному житті, маємо для вас пораду: ознайомтеся із цією добіркою інтернет-ресурсів, які допоможуть прокачати ваш інтелект. Почнемо!

Cerego

Ця нейронаукова платформа була створена для того, щоб ви мали змогу не лише чогось навчитися, а й робити це дуже якісно. Вона дозволяє проаналізувати вас та виявити ваші слабкі та сильні сторони. Виходячи із цього, сайт пропонуватиме вам теми та їх подачу у такому вигляді, щоб вам було зручніше їх освоїти, нагадуватиме про закріплення вивченого, запропонує персонального тренера за необхідності, заохочуватиме до навчання.

BBC  Future

На сайті bbc.com/future зазначено: «Наша місія проста: робити вас розумнішими кожного дня». Цей проект з’явився у 2015 році із метою більш глибоко висвітлювати події, що трапляються у галузях науки, охорони здоров’я та технологій. Тут ви дізнаєтеся не лише найсвіжіші новини даних царин, але й отримаєте експертний аналіз та характеристики щодо великих ідей, які формують світ. Це своєрідний довідник про те, як жити розумніше у світі, що швидко змінюється.

YouTube EDU

Якщо у пошуку ви задасте словосполучення «YouTube EDU», то потрапите за посиланням youtube.com/education на розділ відеохостінгу, де зберігаються освітні відео на різні теми. Обирайте самі, що вам до душі: бізнес, іноземні мови, вища освіта, медицина, соціологія, університети й т.п.

Google Scholar

Якщо хочете дуже швидко знайти наукові статті, книги, публікації, тоді скористуйтеся даним сервісом — scholar.google.com.ua. Матеріали ви зможете сортувати за датою чи релевантністю, а також запросити доні щодо цитат та патентів.

WikiWand

Давно відома усім вікіпедія має дещо модернізований та оптимізований інтерфейс. Знайдете його за посиланням wikiwand.com. Розширення працює із такими браузерами, як Chrome, Firefox та Safari.

iTunes U

Apple не відстає від Google, отже теж має розділ, присвячений освіті, але цього разу лише вищій. Завантаживши додаток iTunesU, або за посиланням apple.com/education/itunes-u/, ви натрапите на лекції найкращих університетів світу. Завдяки цьому додатку викладачі публікують свої лекції у каталозі iTunes U, а ви можете мати до них вільний доступ, як аи що є користувачами iOS-пристроїв.

The long read від The Guardian

І наостанок пропонуємо розділ видання The Guardian, присвячений вдумливим репортажам та лонгрідам на розумні та цікаві теми. Посилання: theguardian.com/news/series/the-long-read.

— Читайте також: В чем фокус: Как работать, несмотря на стресс

Мы в Facebook