Прем’єра вистави «ДЕКОРАТОР» у Театрі на Подолі. Рецензія

Рецензія вистави «ДЕКОРАТОР» у Театрі на Подолі

прем’єру вистави «Декоратор»

Якщо ви плануєте дозвілля й не маєте уяви як саме провести вечір – завітайте у театр на Подолі на показ вистави «Декоратор».

Перше на що треба звернути увагу,  це розташування.  Вистава відбудеться  у залі Ігоря Славинського, тобто треба пройти до жовтої старовинної будівлі й піднятись на другий поверх.  Там на вас чекатиме камерна атмосфера невеличкої зали з дуже обмеженою кількістю місць.  Цікавинка залу у тому, що спочатку глядачі проходять по сцені повз декорації, а вже незабаром актори вдало використають цей простір і грають просто перед глядачами.

Також варто звернути увагу й на те, що вистава триватиме близько двох годин та не матиме антракту.

Загалом вистава позиціонується як комедійна драма з елементами фарсу. Тож це треба тримати у фокусі, аби не спантеличитись.

Верше п’єсу Дональда Черчилля «Декоратор» поставили в Англії, і вже незабаром її зіграли у 25 країнах світу. І ось команда Театру на Подолі прийняла рішення — випустити прем’єру, яку скасувала війна. І на численні запити глядачів щодо легких комедій – відповіли постановкою блискучої п’єси британського автора, котрий заробив собі світове визнання.

Комедія з фарсом та смішні діалоги нагадають, що час змінюється швидко, але деякі речі – вічні. Кохання, зрада й жіноча кмітливість. прем’єру вистави «Декоратор»

Драматург перетворює сімейну драму на веселий каламбур, адже життя таке, яким ми його бачимо.

Відрядження чоловіка для досвідчених дружин шанс чудово розважитися, зробити ремонт у квартирі та… познайомитися із жінкою свого коханця. Зберегти шлюб можливо, якщо вдатися до невеликої афери. Хіба ж роки любові не дають право на невеличку сатисфакцію?

Марша щойно повернулася із відпочинку закордоном. А ремонт у кабінет її чоловіка навіть не починався. Проте удома вона зустрічає декоратора Волтера, який щойно почав працювати. Та не встиг один скандал ущухнути, як у гості заглянула Джейн – дружина коханця.

  • Жанр – жінки жартують
  • Автор – Дональд Черчілль
  • Режисер-постановник — Ігор Матіїв

Грають:

  • Марша – заслужена артистка України Марія Рудковська
  • Джейн – заслужена артистка України Лариса Трояновська
  • Волтер – заслужена артистка України Сергій Бойко

Читайте також: Фільми, які має подивитися кожна жінка: поради від психологині