Співробітниці «Першого Незалежного» сплели вінки до свята Івана Купала

Багато квітів, дівоча компанія та мальовниче Дніпро навколо. Таким запам’ятається майстер-клас з плетіння вінків для ведучих та співробітниць телеканалу «Перший Незалежний». У день літнього сонцестояння заведено водити хороводи, стрибати через вогнище, шукати квітку папороті – і плести вінки. На майстер-класі, згідно з давньою традицією, працівниці каналу використовували різні квіти й духмяні трави. Зокрема, хризантему, троянду, лимоніум, гіпсофілу, гіперикум, евкаліпт, полин, солідаго та пшеничні колоски.

Як зазначили організатори заходу, творення вінків – сакральне таїнство. І братися за цю справу треба з чистими думками, загадуючи бажання на сімейне щастя, благополуччя, любов та здоров’я.

Був величезний вибір квітів. Найбільше мені сподобалася гіпсофіла. Майстриня сказала, що коли плетеш, потрібно загадати найпотаємніше бажання. Далі вінок треба зберігати рік удома, аби надати задуму сили. Тепер у мене є талісман в оселі. Дуже вірю, що замислене здійсниться. Загалом сьогодні нас тут було 20 щасливих дівчат, і всіх надихали ці пахучі купальські вінки», поділилася враженнями співробітниця «Першого Незалежного» Єлизавета Даніловська.

На завершення майстер-класу співробітниці телеканалу багато фотографувалися та співали пісень. 

Усі присутні були у вишуканих сорочках з національними орнаментами від бренду Vidana. Підготовку до свята Купала провели в ресторані «Замок Видубичі». А над організацією самого майстер-класу працювала Флористична майстерня Bouquet.

 

Теги: