Спорт і фан на Uklon Night Run: забіг та електронна музика від популярних діджеїв

03.09.2021

Світ захопила культура бігу: вже цієї суботи у Києві відбудеться захід, який вдало поєднує біг та фан — Uklon Night Run.

4 вересня на Контрактовій площі зберуться тисячі бігунів, щоб під драйвові DJ-сети в неймовірних костюмах пробігти обрану дистанцію. Хедлайнерка вечірки Ксенія Палфі поділяє філософію організаторів заходу: «Сподіваюсь, тренд на спорт та ЗСЖ ніколи не пройде».

Еволюція кросу

З чого все починалося? Марафонам, які ми знаємо, понад 120 років, проте формати забігів на довгі дистанції відомі з часів існування стародавніх єгиптян. Спочатку люди бігали, аби вполювати здобич, потім — аби мати перевагу на полі бою. Зараз біг асоціюється переважно зі змаганнями, чи тренуванням власної витривалості.     

Зазвичай мета сучасної колективної пробіжки — помірятися силами, або ж привернути увагу до благодійних проєктів. Про те, що біг може бути частиною розважальної програми і проходити після заходу сонця, українцям практично нічого невідомо. Але нові часи визначають нові правила.

Біг єднає

Якому формату надають перевагу люди з різних куточків світу? Майже щороку в країнах Європи та на інших континентах відбувається низка забігів вночі. Люди різного віку збираються, щоб спочатку подолати дистанцію, а потім відсвяткувати перемогу на вечірці під зоряним небом. 

Найбільш ініціативною виявилась Америка, створивши окремий фестиваль марафонів — The Night Nation Run. Це перший у світі музичний захід подібного масштабу, який поєднав клубне життя та спортивні амбіції. Поки вечірки проходять у різних містах і штатах, надалі ж планується інтернаціональний тур. Наразі фестиваль підтримує благодійний рух по боротьбі з раком — Stand Up To Cancer (SU2C).  

Нічний забіг у столиці

Музично-спортивна хвиля не оминула й Україну. Захід відбудеться 4 вересня на Контрактовій площі. На підтримку бігунів гратимуть популярні хітмейкери: DJ 2K, DJ Kristyen, DJ Romantic та DJ Anya Arfeeva. Гості зустрічатимуть осінь під гарячий танцювальний біт. 

Головна зірка вечору — DJ Ксенія Палфі. Талановита модель, ілюстраторка та музикант. 

На питання про настрій перед виступами на велику аудиторію відповідає: «Хвилювання відчуваю завжди, попри 6-річний досвід». За освітою Ксенія — медик, і своє мультипрофесійне ставлення до заходу коментує так: «Ідея класна, повинно бути круто! Захоплююся людьми, здатними регулярно займатися спортом. Сподіваюся, колись стану однією з них. Біг однозначно в планах — це чудово і класно для фігури».

Чого очікувати 

Формат Uklon Night Run передбачає забіг для учасників з різною спортивною підготовкою: від новачків до профі. Так, силами клубу аdidas Runners Kyiv спільно з Run Ukraine було організовано підготовчі тренування з пробіжками на 2, 5 та 10 км. Ці ж дистанції будуть долати і бігуни під час Uklon Night Run 4 вересня. 

Однією з найбільших переваг київського заходу, на відміну від подібних вечірок за кордоном, є сімейний підхід. Uklon Night Run пропонує не лише електронні сети й танці, а й костюмовану вечірку, конкурси, командні забіги та дитячі старти. Святкуйте за власними правилами: долайте дистанцію самостійно, станьте вболівальником і підтримуйте учасників, змагайтеся за найкращий костюм або спробуйте все й одразу! 

Долучитися до заходу та відчути особливий вайб нічного забігу Uklon Night Run можна на сайті: kyivnightrun.org.ua

Наступний захід Run Ukraine заплановано на 18-19 вересня: у Києві відбудеться третій етап Бігової Ліги Українських мейджорів 2021 — 11-й WORK.UA КИЇВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021.

Деталі та реєстрація на сайті: workua.kyivhalfmarathon.org

 

Новини партнерів