Стало відомо, коли в український прокат вийде фільм Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург»

Фільм «Люксембург, Люксембург»
10.03.2023

Новий фільм українського режисера Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» отримав дату початку кінотеатрального показу, який стартує 13 квітня.

Про це повідомляє Держкіно.

Знімання стрічки «Люксембург, Люксембург» проходили у 2021 році у Лубнах Полтавської області, у Києві, на справжньому поліцейському полігоні, та в Люксембургу. Дистриб’ютором фільму в Україні стала компанія «Кіноманія»

Читайте також: Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» побив рекорд українського прокату

«Люксембург, Люксембург» – мабуть, перший український фільм про близнюків з міста Лубни. Це історія про двох хлопців, які намагаються зрозуміти, як влаштоване життя, спираючись на приклад свого батька. Один з братів вважає його за героя, а інший – намагається триматись подалі від його кримінальної фігури, – розповідає про свій новий фільм Антоніо Лукіч. – Фільм вступає в боротьбу за увагу глядача з самого початку. Цей фільм про вічне, тільки не пафосно, а на слобожанському суржику».

Читайте також: Фільми, які має подивитися кожна жінка: поради від психологині

Головні ролі у стрічці «Люксембург, Люксембург» зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» – брати Раміл та Аміл Насірови.

Читайте також: Еґреґор: у прокат виходить український містичний трилер

Стрічку «Люксембург, Люксембург» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року фільм став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів «proMOTION», започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.