Стане у пригоді захисницям: шотландка розробила портативний менструальний набір

25-річна колишня студентка Единбурзького університету Нейпіра Ерін Рейд розробила портативний менструальний гігієнічний набір, призначений для використання на відкритому повітрі, коли немає доступу до туалету чи засобів для миття рук.

Про це повідомляє BBC.

Набір створений у формі колби і містить багаторазову менструальну чашу та антибактеріальні серветки, за допомогою яких можна очистити чашу в дорозі, а також аплікатор, завдяки якому чашу можна використовувати в ситуаціях, коли немає доступу до туалетів або проточної води, щоб помити руки.

На думку Ерін Рейд, набір стане затребуваним серед туристів, каякерів і військових, а також його дизайн може сподобатися відвідувачам фестивалів.

Винахідниця зазначає, що жінки ризикують заразитися інфекцією сечовивідних шляхів, отримати токсичний шок або безпліддя через погану гігієну, коли під час менструації не мають доступу до туалетів, засобів для миття рук або місць для утилізації використаних засобів гігієни.

Наразі Ерін Рейд шукає фінансування, щоб вивести на ринок свій менструальний гігієнічний набір LU Innovations, та сподівається запустити продукт у 2024 році. Зокрема, вона прагне залучити майже 247 тисяч доларів у вигляді початкового фінансування та мати ділового партнера.

Рейд співпрацює з Університетом Роберта Гордона в Абердіні над подальшою розробкою дизайну продукції, а експерти з Центру виробництва медичних приладів Единбурзького університету Геріота-Ватта консультують щодо відповідних стандартів охорони здоров’я.