STEM, роботи і LEGO: інноваційна школа Inventor School запрошує на День відкритих дверей

Навчання через практику, комунікацію, експерименти, дискусії та власні проєкти

Школа повного дня Inventor School запрошує батьків та дітей познайомитися із унікальним освітнім простором сучасної загальноосвітної школи у Києві. Космічна атмосфера, унікальні STEM-програми та професійна команда – 26 лютого школярі та батьки зможуть побачити все на власні очі та познайомитися із засновниками та педагогічною командою. 

Inventor School – це інноваційний навчальний простір на Осокорках, де учні та учениці 1-12 класів, а також preschool – діти 5-6 років, отримують сучасні навички та знання за технологією STEM. 

«Ми не віримо в зубріння та знання, відірвані від життя. Натомість ми віримо в навчання через практику, комунікацію, експерименти, дискусії та власні проєкти. І все це ми втілили у Inventor School. Ми створили для дітей такі умови, щоб вони отримали тут усі важливі навички для побудови свого успішного майбутнього.  Якщо ви шукаєте школу, до якої ваша дитина з радістю буде мчати щоранку, де її оточуватимуть найкращі вчителі, а навчання буде найсучаснішим – запрошую до нас на День відкритих дверей», –  коментує засновниця школи Оксана Стоєцька.  

На Дні відкритих дверей дізнаєтесь:  

  про навчальні програми, STEM-підхід у навчанні,

  проєктний формат навчання,

  кваліфікації вчителів та методистів,

  індивідуальне харчування школярів та багато іншого, що відрізняє Inventor school з-поміж більшості приватних закладів освіти.

А також на гостей чекають інтерактивні авторські ігри, наукові досліди та квести, прогулянка космічними коридорами та кабінетами школи, знайомство із засновниками школи, директоркою та педагогами.

Дата: субота, 26 лютого об 11:00 (молодша школа) та о 14:00 (середня школа). 

Знайомитимуть батьків і дітей із середньою школою самі учні. Адже, хто як не вони найкраще і щиро розкажуть про улюблений простір, в якому навчаються.  

Адреса школи: вул. Дніпровська набережна, 18А.

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням: https://school.inventorschool.org.ua/event/?utm_source=womo 

 

Теги: