Стосунки року: Паула Херд зустрічається з Біллом Гейтсом

10.02.2023

60-річна Паула Херд, вдова покійного генерального директора Oracle, вже рік перебуває у стосунках з 67-річним Біллом Гейтсом. Про це повідомляє Just Jared.

За чутками, керівник Microsoft, який наразі є шостою найбагатшою людиною у світі, зустрічається з Паулою уже понад рік.

«Вони нерозлучні. Вони разом уже понад рік, і її завжди називають загадковою жінкою, але для їхнього найближчого оточення не секрет, що у них романтичні стосунки«, — повідомило джерело.

Нещодавно вони разом із Біллом відвідали фінал чоловічого розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу у Мельбурні. А потім їх бачили у Сіднеї. Вважається, що Гейтси та Херди потоваришували на ґрунті загальної любові до тенісу. Вони часто грали разом у заміському клубі.

Чоловік Паули помер у віці 62 років у жовтні 2019 року після боротьби з раком. Він керував Hewlett-Packard з 2005 по 2010 рік, пішов через скандал із сексуальними домаганнями, а через місяць приєднався до Oracle. Паула є відомою організаторкою заходів та філантропка. Паула прожила у шлюбі 25 років. Має дві дорослі дочки. Після смерті свого чоловіка вона, ймовірно, успадкувала його статки, які оцінюють у 500 мільйонів доларів.

Білл Гейтс був одружений з Меліндою Гейтс 27 років. Вони завершили розлучення у серпні 2021 року. У них троє дітей: Дженніфер, 26 років, Рорі, 23 роки, та Фібі, 20 років. Мелінда розповідала, що її розлучення з Біллом було дуже болючим і пояснила, що «просто не могла більше залишатися у цьому шлюбі». Роман її чоловіка зі співробітницею Microsoft у 2000 році зруйнував «довіру» до їхнього шлюбу. Вона описувала, як плакала на підлозі, ніколи не думаючи, що стосунки закінчаться розлученням. Шлюбний процес пари є другим найдорожчим в Америці після розлучення Джеффа Безоса з колишньою дружиною Маккензі Безос на 38,3 мільярда доларів. Наразі Мелінда Гейтс зустрічається з репортером Джоном Дю Пре.