Стрижки для жінок 30+: топ-30 сміливих ідей для зміни зачіски

У 30 років жінкам здається, що настав час щось змінити: зробити кардинальну стрижку, відточити свій фірмовий стиль або перейти до більш складної зачіски, особливо якщо вони носили одну й ту ж зачіску з підліткового віку.

19.06.2024

Модні стрижки 2024 року — сміливе рішення для перевтілення та зміни зовнішності для жінок за 30. Від короткого каре і боба до довгого та афрокучерів. Що оберете ви? Пропонуємо вам велику добірку ідей, як змінити зачіску цього літа, щоб бути модною та привабливою жінкою. 

Настає вік, коли жінки вирішують, що настав час змінити зачіску, і для багатьох із них цей вік — 30 років. Багато жінок вважають, що коли їм виповнюється 30 років, вони повинні коротко підстригтися і вибрати щось більш практичне, ніж довгі пляжні хвилі, які вони носили раніше, але це не так. Насправді стрижка, яка пасуватиме вам у будь-якому віці, — це та, яка поєднується з формою вашого обличчя і текстурою волосся. Хороша новина полягає в тому, що з віком жінки починають розуміти, що їм подобається і як поводиться їхнє волосся, що полегшує вибір стрижки, яка буде приємною і функціональною.

Читайте також: Манікюр на літо 2024 року: трендові ідеї на щодень

Якщо ви останнім часом шукаєте натхнення для створення зачіски, але не хочете братися за ножиці, щоб зробити власну зачіску, подібну до тих, які бачили у TikTok, у нас є кілька чудових ідей для вас. Ось 30 чарівних стрижок для жінок за 30, які змусять вас побігти до стиліста.

Наймодніші стрижки для жінок 30+

Класичний боб

Махорка 

Французький боб

Метелик 

Пляжні хвилі середньої довжини

Чубчик

Сесон боб

Стрижка піксі

Довгі шари

Чубчик фіранка

Кривий зріз

Бічний проділ

Андеркат

Стрижка Рейчел

Афрокучері

Італійський боб

Кучерява махорка (каре)

Стрижка лоб

Піксі з нерівною бахромою

Довгі шари з чубчиком-шторкою

Короткий боб з андеркатом і яскравим кольором

Сучасна кефаль

Стрижка Келлі

Довге волосся

Вузький чубчик

Міді-флік

Стрижка у стилі 70-х

Кучерява піксі

Коротка рвана стрижка

Текстурований боб

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram