Study on the Go: 7 додатків із лекціями та курсами

Навчайтесь та надихайтесь

15.02.2019

Ми багаторазово писали про різні розумні та корисні підкасти, сайти, YouTube-канали. А сьогодні мова піде про додатки, які містять корисні, надихаючі та повчальні лекції на всі випадки життя.

TED

Додаток містить більш ніж 2 000 виступів з конференції TED. В архіві ви знайдете промови приголомшливих людей на різні теми: від технологій і науки до дивовижних фактів про психологію. Можливості програми: субтитри більш ніж 100 мовами, можливість слухати випуски програм онлайн-радіостанції TED Radio Hour, можливість завантажувати відео- та аудіозаписи виступів для відтворення в автономному режимі, створення закладок для подальшого відтворення, сортування за тегами, складання плейлистів, відтворення виступів за допомогою домашнього кінотеатру (Chromecast або Android TV).

Завантажити додаток можна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

Udacity

Додаток допоможе прокачати затребувані навички, які необхідні для побудови кар’єри. І не важливо, у якій саме сфері ви працюєте, бо курси розраховані на поліпшення ваших менеджерських талантів. Ви навчатиметеся у найкращих, бо лекції вам читатимуть менеджери із Facebook, Google, Amazon, Github.

Завантажити додаток можна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

Khan Academy

Знаменита академія також має свій безкоштовний додаток (до речі, для дітей також), якфй містить понад 10 000 лекцій на різні теми — історія, математика, психологія, література, юриспруденція… Ви можете сортувати лекції, складаючи власні плейлисти, завантажувати їх для відтворення у автономному режимі, синхронізувати із тими матеріалами, які наразі ви продивляєтеся на khanacademy.org.

Завантажити додаток можна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

Skillshare

Skillshare — це освітня платформа, яка містить понад 1000 курсів з дизайну, фотографії, бізнесу та інших напрямків. Ви можете використовувати обмежену безкоштовну мобільну версію, або спробувати завантажити Skillshare Premium, щоб отримати необмежений доступ до усіх онлайн-курсів протягом 30 днів. Після закінчення цього терміну оплата становитиме $9,99 на місяць.

Завантажити додаток можна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

EdX

EdX — це архів курсів лекцій з таких предметів, як інформатика, веб-розробка, інжиніринг, бізнес-менеджмент, мистецтво, мови, політика, математика і багатьох інших. Також додаток запропонує новітні тематики та скіли, наприклад, вивчення ділової англійської або курс по криптовалютах. Ви можете організувати навчання самостійно, завантаживши лекції заздалегідь та створивши плейлисти. І ще один бонус — вашими викладачами будуть доценти та професори з Гарвардського університету, Массачусетського технологічного інституту, Каліфорнійського університету в Берклі та Колумбійського університету.

Завантажити додаток можна безкоштовно на play.google.com та itunes.apple.com.

LinkedIn Learning

Цей додаток було створено розробниками ділової соцмережі LinkedIn. Отже, якщо ви є її користувачем, ви можете завантажити додаток LinkedIn Learning та отримати доступ до більш ніж 4000 лекторіїв та курсів із різних напрямків — бізнес, техніка, творчість, отримувати персоналізовані рекомендації, завантажувати контент для перегляду в автономному режимі, переглядати повні курси або окремі відеоролики у власному темпі, отримати доступ до мережевих інструментів LinkedIn Premium.

Завантажити додаток можна за $29.99 на play.google.com та itunes.apple.com.

Udemy

Цей додаток містить курси та лекції на будь-які популярні теми: бізнес, менеджмент, маркетинг, управління персоналом, високі технології, іноземні мови, дизайн, фотографія, музика тощо. Працює програма аналогічно попереднім.

Завантажити додаток можна за $29.99 на play.google.com та itunes.apple.com.

— Читайте також: Витончене мистецтво забивати на все: Найкращі думки з книжки Марка Менсона