«Життєлюб» шукає вакансії для переселенців 50+ років

Фонд «Життєлюб» шукає партнерів серед українських компаній, які готові надавати робочі місця вимушеним переселенцям вікової категорії 50+, брати їх на стажування або організувати для них професійні курси.

Людям старшого віку, які втратили своє налагоджене життя, важко робити перші кроки в незнайомому місті та приходити в новий колектив, де начальник та колеги з великою ймовірністю будуть набагато молодшими. Щоб подолати ці страхи, «Трудолюб» шукає нових партнерів-працедавців.

«В партнерстві з українськими бізнесами ми організовували курси з IT-спеціальностей. Багато хто спробував себе у професіях, про які мріяв все життя або навіть боявся мріяти, – став ландшафтним дизайнером, SMM-спеціалістом, web-розробником тощо. Зараз ми хочемо допомогти переселенцям старшого віку повірити в себе та реалізувати свій потенціал,» — каже засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Ніколова (Михайловська).

В базі у організаторів зареєстровані вже кілька тисяч переселенців-шукачів роботи. Це представники дуже широкого спектру професій – кухарі, фінансисти, спортивні тренери, стоматологи тощо.