Телеканал «1+1» покаже документальний проєкт, присвячений українським жінкам на війні

01.12.2022

Тлеканал «1+1» покаже документальний проєкт «Берегині на війні», присвячений українським жінкам, які стали символом незламного духу та спротиву російській агресії під час повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України. Прем’єра відбудеться 3 грудня о 14:40 у національному марафоні «Єдині новини».

У циклі документальних фільмів покажуть епізоди із життя 10 жінок, діяльність яких змінила одна дата — 24 лютого. До цього успішні бізнесвумен, журналістки, лікарки, акторки повністю змінили свою діяльність і готові поділитися цією трансформацією з глядачем.

Серед героїнь стрічки — відома українська актриса театру та кіно Марина Кошкіна, яка з початком повномасштабної війни заснувала благодійний фонд, що допомагає художникам та творчим дітям. Інша героїня — українська бізнесвумен, власниця туристичної агенції Тетяна Потоцька, яка у лютому почала вивозити полеглих українських воїнів з передової та доправляти їх до родин по всій Україні.

«Дуже різні характери героїнь та їхні іноді кардинально протилежні історії вражають своєю схожістю у внутрішніх силах, мотивації самовіддано діяти заради майбутнього України. Вони здійснюють подвиги на передовій, в тилу, в лікарнях та навіть просто вдома, виховуючи дітей. Але ніхто з них не відчуває, що робить щось надзвичайне, бо це їхнє покликання і без цього вони не уявляють своє життя, яке міцно сплетене із життям країни. Проєкт — це намагання висловити вдячність берегиням та підсилити їхні голоси у їхніх місіях», — каже головний продюсер фільмів та серіалів «1+1» Олена Єремєєва.

Режисери стрічки — Володимир Сідько, Олександр Кирієнко. Продюсерка — Наталія Яковлева.

10-серійний документальний цикл показуватимуть у Національному марафоні «Єдині новини». Прем’єра перших двох серій відбудеться 3 грудня о 14:40 та 5 грудня о 10:40.