The Power of Freedom: INTERTOP та UNITED24 випустили благодійну колекцію

Увесь прибуток з продажу буде спрямований на підтримку ЗСУ

10.11.2022

INTERTOP Fashionshop спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 випустили лімітовану благодійну колекцію, до якої увійшли футболки, худі та шопери зі слоганом UNITED24 «The Power of Freedom» та вишитим українським прапором.

«Після того як президент Володимир Зеленський записав звернення у футболці зі слоганом UNITED24 «The Power of Freedom», ми отримали сотні листів від наших донорів та людей, які підтримують Україну, — говорить координаторка UNITED24 Ярослава Гресь. — Усі запитували, де можна придбати таку саму».

Колекція вже доступна на порталі INTERTOP.UA, у мобільному застосунку і у магазинах мережі. Усі учасники проєкту сподіваються побачити футболки, худі та сумки у багатьох країнах світу. Вартість худі The Power of Freedom становить 1599 грн, футболки — 399 грн, а шопера — 499 грн.

INTERTOP Ukraine використовує різні формати допомоги ЗСУ. За словами Марії Самплавської, CMO компанії, увесь прибуток з продажу піде на підтримку Збройних Сил. До того ж автори проєкту зробили ще одну добру справу — підтримали вітчизняних виробників.

Новини партнерів