Топ- 5 жіночих тренінгів, щоб переключитися від війни

Завтра починається сьогодні. Якщо ви прагнете перейти на новий рівень керування власним життям навіть в умовах війни, не витрачайте час на пошук найкращих фахівців. Ми дослідили успішність тренінгів для тих, хто готовий виявити та нівелювати причини проблем, а не їхні наслідки. За відгуками склали рейтинг найкращих.

«Гра в довгу»

Проєкт «Гра в довгу» покликаний дати інструменти для зміцнення бізнесу.  Програма курсу складається з 15 лекцій по 10-15 хвилин від викладачів Бізнес-школи Українського католицького університету. Учасників навчать презентувати власні думки та відстоювати погляди, оцінювати особисті лідерські якості, а також розкажуть про ефективні інструменти бізнес-моделювання, враховуючи індивідуальність. Курс проходитиме у Telegram, долучитися до нього може кожен, хто потребує поглиблення знань і навичок ведення бізнесу. Після кожної лекції учасники відповідатимуть на тести у чатботі Telegram та отримуватимуть рейтингові бали. Сто учасників із найкращими показниками відвідають велику фінальну подію та зможуть отримати гранти на навчання у Бізнес-школі Українського католицького університету на суму $30 000.

На курс запрошують усіх, хто готовий робити український бізнес, незалежно від віку, статі та місця проживання. 

Лекції стартують 26 грудня 2022 року.

Освітній проєкт для дівчат та жінок New me/ New you

DreamProjects спільно з менторською командою SVC, експертами, що мають багаторічний досвід роботи у дизайні, брендингу та візуальних комунікаціях, запускають освітній проєкт для дівчат та жінок New me/ New you. У цій програмі надається допомога дівчатам, що зазнали втрат через війну та хочуть розвиватися. Ви отримаєте психологічну підтримку та професійну визначеність, зрозумієте, куди та як рухатись далі у професійному плані, здобудете hard- та soft-скіли у галузі графічного дизайну, візуальних комунікацій, брендингу, менеджменту культурних проєктів та базові скіли у вебдизайні, навчитеся формувати бренд та здійснювати успішні запуски будь-яких проєктів.

Участь безкоштовна, бо фінансують проєкт Стабілізаційний фонд культури та освіти — 2022 Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Курс з розвитку емоційного інтелекту

Емоційний інтелект — це набір навичок, які допомагають розпізнавати почуття та емоції інших людей, керувати ними, формувати систему мотивації та планувати діяльність з досягнення поставлених цілей. Тому студія «Тренд» набула шаленої популярності серед жінок.

На тренінгу розглядають основні прояви та складові власного EQ, які допомагають і в особистих взаєминах, і у професійній реалізації. Крім того, як доводять психологічні дослідження, люди з високим рівнем EQ більш успішні у професії, швидше досягають кар’єрного зростання і легше переносять стресові навантаження. В особистому житті завдяки емоційному інтелекту нам вдається краще зрозуміти почуття та прагнення інших, досягти взаємного розуміння і встановити позитивні взаємовідносини.

Форми навчання: у групі до 8 осіб, індивідуально, онлайн. Є варіант занять на території замовника

Курс My Best Year 2023

Правильно керуйте особистою ефективністю — досягайте кращих результатів, контролюючи рівень стресу та емоцій. Такий слоган у тренінгів та курсів з особистої ефективності, розроблені фахівцями Golden Staff. Корисну інформацію знайдуть як власники та СЕО, так і фахівці різних рівнів. Офлайн- та онлайн-формати навчання зроблять вас незалежними від блекаутів.  

Успішні рішення ви отримаєте завдяки установкам та моделям поведінки. Слухачі покращать навички рефреймінгу — зміни фокусу та куту зору. У програмі: створення власної стратегії самосприйняття (самомотивації й самоконтролю) та управління собою, а також здобуття навичок з пріоретизування завдань та керування вигорянням. Формати навчання — відкриті групи та закриті корпоративні.

Вам страшно дивитися у 2023 рік? Ви не вірите, що можете створити своє майбутнє? Ви гадаєте, що планувати на рік вперед за теперішніх обставин нереально? Чи вас переслідує упередження, що мріяти та планувати не на часі? Підготуйтеся до нового життя у новому році не просто з BogushTime, а з самою Людмилою Богуш — найкращим професіоналом у сфері планування в умовах суцільної невизначеності!

Ви дізнаєтеся, як створити ваш найкращий 2023 рік попри суцільну невизначеність. Крім того, почуєте про особливості програми My Best Year 2023. Пропустити цю подію ніяк не можна, тому рішуче реєструйтеся і вносьте у свої календарі нагадування дату і час вебінару — 21.12.2022 о 17:00 за київським часом! Участь безкоштовна.