Тренд Лесі Українки: український бренд випустив благодійні ґердани

25.04.2023

Український бренд SHYPELYK у колаборації з Projector Creative & Tech Foundation створив благодійні ґердани, які раніше носила українська письменниця Леся Українка.

Про це пише bit.ua.

Зазначається, що ґердани, шийні бісерні прикраси у вигляді стрічки з написом «Незалежна», колись носила Леся Українка, а зараз носитимуть такі ж вільні й освічені, як вона, українські жінки.

Читайте також: Чим пропонують прикрасити своє життя українські бренди

«Ми згадуємо, що за нами стоять великі постаті: Леся Українка, Ольга Кобилянська, Квітка Цісик. Вони надихають нас бути такими ж сміливими у своєму виборі, ерудованими, вільними за своїм духом і незалежними. Такі жінки — це втілення нашої країни, що відважно бореться за свою свободу і не відступає», — розповіли про прикраси учасники колаборації.

Читайте також: Весняний б’юті-бум: 5 найкращих пропозицій від українських брендів

Придбати ґердан можна на сайті бренда SHYPELYK та в онлайн-магазині Projector Store. Вартість прикраси — 1200 грн.

Прикраса виконує не лише естетичну місію, а й благодійну — весь прибуток з продажу спрямують до Projector Foundation, щоби дати можливість українкам, які через війну втратили дім і роботу, здобути безоплатну освіту в creative & tech індустріях.

Читайте також: ТОП-10 б’юті-подарунків від українських брендів для жінок 

Презентували колаборацію журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, музикантка ТУЧА (Марія Тучка) та амбасадорка української культури, поетка, блогерка Софія Безверха.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Projector (@prjctr_institute)