У ТРЦ Gulliver будуть транслювати мультимедійне шоу для всієї родини «Україна Всесвіту»

Перші два тижні вхід безкоштовний

01.12.2022

З 1 грудня торгово-розважальний центр Gulliver відкриває мультимедійне шоу для всієї родини «Україна Всесвіту». Навіть у разі централізованого знеструмлення майданчик  продовжує працювати у звичному режимі від резервного живлення.

Перші два тижні вхід для всіх безкоштовний.

«Традиційно восени ТРЦ Gulliver відзначає свій день народження. І цього року ми не змогли залишити киян і гостей столиці без подарунка. Імерсивне шоу «Україна всесвіту» – захоплива пригода, що відгукнеться в серці кожного – від малого до дорослого. Ви поринете у світ космічних мрійників, які змінюють історію вже сьогодні», – розповідає маркетинг-директорка ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Завдяки сучасним технологіям – проєкції 360°, кінетичним інсталяціям і звуковим ефектам – глядачі повністю зануряться в космічний й символічний світ, у якому історія України відкриється по-новому.

Ви дізнаєтеся про сакральне значення Софії Київської та досягнення видатних українців, як-от: «ноосфера» вченого Володимира Вернадського, революційний винахід Миколи Амосова – клапан серця, а також багато іншого.

Крім того, паралельно з відеосеансами гості зможуть відвідати виставку «Сади софійності», присвячену проєкту, ярмарку зі стилізованим мерчем від українських виробників, а у вихідні – тематичні майстер-класи з гончарства, мозаїки тощо.

Покази відбуватимуться щодня з 12:00 до 19:00, на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А, і триватимуть до середини лютого. Вхід для дітей безкоштовний. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті ТРЦ.

Проєкт реалізований за підтримки Малої академії наук України, cпільноти «Поступ-14», школи розвитку мислення Cowo.guru та українського бренду Poustovit.