Цікаво про серйозне: 5 пізнавальних книжок для сімейного читання

Читаймо разом!

07.10.2019

Журналіст, блогерка, письменниця Ксенія Резникова пропонує добірку дитячих книжок, схвалену під час домашніх читань.

Що таке закон та конституція? Чим насправді відрізняються хлопці та дівчата? Що цікавого почитати на вихідних, відклавши гаджети та телефони? Останні місяці для молодшого члена нашої родини, восьмирічного Володимира, були цікавими, плідними та дещо несподіваними… щодо придбання книжкових новинок. Із задоволенням поділюся з читачами WoMo найяскравішими з них, адже магазини радують неймовірним вибором книжок на будь-який вік, смак та тему!

Супермегакласна книжка цікавезних завдань від Джуді Муді

Меган МакДоналд

Цю невеличку книжку ми придбали майже випадково перед відпусткою. На березі моря її будо уздовж і поперек читано-перечитано, адже між Джуді Муді та сином несподівано сталося справжнє кохання. Він прочитав її від першої до останньої сторінки, починаючи від завдання «назвИ настрій», загадок, ребусів і закінчуючи тринадцятьма мовними варіантами «привіт» і «прощавай». Відклавши планшет, він нітрохи не нудьгував за життям в оточенні гаджетів, і ретельно перевіряв наявність «Джуді Муді» в сумці, тестуючи на пляжі рівень інтелекту батьків і всіх оточуючих.

36,6 котів

Галина Вдовиченко

Добра, щира, яскрава історія про велике котяче товариство та пригоди хвостато-смугасто-кольорових друзів. Слід зазначити увагу на чудовому оформленні книжки Галини Вдовиченко, неймовірних ілюстраціях, які діти розглядають довго та із задоволенням, безмежній фантазії. Історія котів вчить дружбі, небайдужості та вмінню знаходити вихід з будь-якої ситуації, якщо триматися разом!

Країна головоломок

Т. Осатюк

Чудове придбання для розумників 7-10 років, які полюбляють цікаві завдання різних ступенів складності! Велика, гарно оформлена книжка, в якій син із задоволенням знайшов ледь не сотні улюблених ребусів, кросвордів, математичних головоломок, чимало завдань для тренування уваги і розвитку пам’яті від найпростіших до тих, над розгадкою яких бився разом з батьками. «Країна головоломок» незамінна під час відпочинку та канікул – рекомендуємо усією родиною!

Я і Конституція

Колектив авторів

Доступною мовою, у формі діалогу, автори роз’яснюють все, що стосується правового устрою нашої країни, законів, прав та обов’язків громадян, роботи Верховної ради, президента, Кабінету міністрів, судів та місцевих рад. Дуже гарне оформлення, яскраві наочні ілюстрації додають книжці чимало балів і допомагають дітям з’ясувати для себе досить складні речі. Наприклад, для чого працює уряд, функціонує правосуддя, як ти можеш впливати на життя країни, коли станеш повнолітнім, що боронить Конституція, які ти маєш права та обов’язки. До речі, батькам, якщо вони не закінчували правовий факультет, теж буте корисно і цікаво ознайомитися – адже треба вчитися гідно відповідати на запитання власної дитини.

Як я дорослішаю

Філ Вілкінсон

Легко, невимушено та максимально чесно, автор відповідає на всі питання, що пов’язані з дорослішанням хлопчиків — як зручні, так і не дуже. Що таке статеве дозрівання і його етапи? Як працюють гормони: зміна ваги, зросту, голоси, прищі? Чому починає рости волосся в найнесподіваніших місцях і до чого потрібно бути готовим? Піт, запахи і правила особистої гігієни — для тих, хто ще не в курсі, а також зміни в інтимній зоні: максимально детально і наочно, браво ілюстратору! Нові почуття: сексуальні бажання, ерекція, секс. Впевненість в собі, що робити з перепадами настрою і чому так важливі фізичні вправи. Крутезна книжка, яку варто почитати всією родиною для того, аби пригадати власне дорослішання, проговорити з дининою «незручні» теми і стати ближчими один до одного. Спробуйте! До речі, така ж книжка є і для дівчаток.