У Харкові під час обстрілів постраждала фармацевтка аптеки

24.03.2022

У Харкові фармацевтка Ніна Олександрівна Жук зазнала травм під час бомбардування авіацією рф центру міста. Вона перебувала на роботі в Аптеці 9-1-1. Під час обстрілів фармацевт отримала серйозні травми обличчя.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Попереду фармацевтку чекають численні операції та довга реабілітація, аби вона повернулася до нормального життя. Лікування та протезування, пластична хірургія, допомога мамолога — це не повний список процедур, які найближчим часом потрібно зробити українці.

«На обох світлинах одна українка — фармацевт Ніна Олександрівна Жук. Перше фото зроблене до 24 лютого 2022 року на її робочому місці в Аптека 9·1·1 у Харкові. Друге — після бомбардування окупантами центральної частини міста. На жаль, дана світлина — далеко не перший і не єдиний доказ, що окупанти порушують усі міжнародні конвенції та доктрини. Доказ жорстокості, підлості та антигуманності», — йдеться у дописі.

Попри щохвилинну небезпеку медичні працівники готові допомагати іншим та рятувати життя. Навіть зараз, у перервах між обстрілами, вони виходять на роботу в Харкові, Херсоні, Бердянську, Каховці та багатьох інших населених пунктах. Деякі з них живуть в аптеках або лікарнях, тому що через війну втратили дім.

У Мінохорони здоров’я закликали поширити допис, аби світова спільнота знала, в яких умовах зараз в Україні працює охоронна система, та які нелюди вдерлися до нашої країни.