У Харкові ракета влучила у багатоповерхівку

Російські війська уночі тричі обстріляли ракетами Харків. Одна з ракет влучила у шестиповерховий житловий будинок в Основ’янському районі. В результаті вибуху повністю зруйнований під’їзд будівлі. З-під завалів врятували 86-річну мешканку.

Про це повідомляє ДСНС у Харківській області.

Ще дві ракети влучили на подвір’я неподалік складської будівлі в Основ’янському районі, а також у будівлю школи у Слобідському районі міста.

У ДСНС зазначили, що на території Харківщини сталося 11 пожеж спричинених ворожими обстрілами, з яких п’ять у Чугуївському, п’ять в Ізюмському та одна в Богодухівському районах області. Горіли житловий будинок, господарчі споруди, виробничі будівлі, автомобіль, сміттєзвалище та трава на відкритій території.

Як повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, внаслідок обстрілу в Богодухівському районі постраждав 41-річний чоловік. Він госпіталізований.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.