У Хмельницькому пройшов Марш матерів України

24.03.2022

У центрі Хмельницького 23 березня відбувся Марш матерів України, учасниці якого виступили проти вбивства українських дітей під час вторгнення росії в Україну.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Кілька десятків місцевих та вимушених переселенок із дітьми вийшли на вулиці, щоб продемонструвати єднання та мотивувати всіх жінок світу наближувати перемогу над російським окупантом. Учасниці пройшли центральною вулицею Хмельницького із гаслами «Врятуйте наших дітей!», «Матері всього світу, єднайтеся!», «Путін, геть від України!», «Чужих дітей не буває!».

Хода завершилася біля пам’ятного знака «Ангел Скорботи», де загиблих під час війни дітей вшанували хвилиною мовчання, а також провели спільну молитву за мир в Україні. Біля пам’ятного знака діти поклали квіти, іграшки та лампадки.

Фото: ХМ-Інсайд

Жінки звернулися до матерів України, які втратили дітей зі словами підтримки та вірою в перемогу. Окремо вони звернулися й до матерів Росії з вимогою піднятись і зупинити війну, забрати своїх дітей, які нищать українську націю.

«Ми звертаємось до матерів світу: наші діти щодня гинуть, щоби діти всього світу жили у мирі! Врятуйте наших дітей, бо ваші діти будуть також під загрозою! Єднаймось для того, щоб діти всього світу були у безпеці!», – проголосили учасниці маршу насамкінець.

Фото: Андрій Агєєв, АрміяInform

Фото: Андрій Агєєв, АрміяInform

До маршу також доєдналася українська співачка та бандуристка Марина Круть, яка народилася у Хмельницькому – вона виконала пісню, в якій звернулася до всіх матерів світу, пише Укрінформ.

З початку масштабного вторгнення росії в Україну загинула 121 дитина та 167 отримали поранення.

Фото обкладинки: ХМ-Інсайд