У Києві відбулася церемонія нагородження Mama Special 2024

13.06.2024

У Києві в розважальному парку Neopolis indoor themepark ТРЦ Respublika Park провели унікальну для столиці подію — церемонію нагородження Mama Special 2024. Ця премія відзначає унікальних жінок, які виховують дітей з інвалідністю.

Так, вони не поїхали з України, вони вірять у перемогу та у те, що нам вдасться побудувати по-справжньому інклюзивне суспільство, в якому буде місце для кожної дитини.

Благодійний фонд «Мрію жити» вже не перший рік влаштовує справжнє свято для особливих мам. Мета заходу — привернути увагу суспільства до проблем сімей, які виховують дітей з інвалідністю, адже побудова інклюзивного суспільства залежить від кожного нас.

Під час Mama Special 2024 для мам та їхніх дітей була підготовлена ціла розважальна програма. Весь вечір розважали аніматори, для них проводили ігри та майстер-класи. Малеча навіть вчилась конструювати роботів. На згадку про свято діти отримали подарунки від партнерів заходу.

Справжньою окрасою вечора став fashion-показ, головними героїнями якого стали самі мами. Вони демонстрували вишукані образи у платтях від бренда Slanovskiy, VOVK, Наталії Агнісан та неймовірних хустках від Олени Сонячної. Кожна з мам мала змогу відчути себе справжньою зіркою.

Вечір завершився урочистою церемонією нагородження, де кожна номінантка отримала диплом, іменну статуетку та цінні подарунки.

«Бути особливою мамою у такий складний час — це справжня мужність. Пам’ятайте, що кожна жінка — унікальна та талановита, і вона має право бути щасливою», — сказала голова благодійного фонду «Мрію жити» Ірина Поповська.

Для мам, дітей та гостей свята провели великий концерт за участі українських зірок: диджейки Northern Angel, Тома Соди, Людмили Ладошко, колективу Kids Paradise, Маші Данілової та Солохи.

На захід завітали відомі особистості з різних сфер: політики, бізнесмени, меценати, партнери, громадські діячі, журналісти та фотографи. І це свідчить про те, що суспільство підтримує мам, які виховують особливих діток.

«Наша мета — зробити так, щоб кожній дитині було комфортно жити в Україні і щоб це не залежало від її діагнозу», — додала Ірина Поповська.

Благодійний фонд «Мрію жити» з 2014 року допомагає дітям з діагнозами РАС та ДЦП. Фонд допомагає своїм підопічним проходити регулярну реабілітацію у найкращих центрах країни, а ще втілює проєкти, які допомагають нашому суспільству наблизитись до справжньої інклюзивності.