У Києві створили квітник, присвячений легендарному літаку «Мрія»

Усього у столиці створять понад 30 патріотичних квітників до Дня Києва

27.05.2022

Над композицією «Літак «Мрія» спеціалісти Деснянського КП УЗН працювали протягом тижня, створивши квітник площею 85 квадратних квітів.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Для створення незвичної клумби було використано майже 2 тонни крихти та 10 тисяч квітів різних сортів: колеус, чорнобривці, бегонія, ценерарія та агератум.

Усього у столиці створять понад 30 патріотичних квітників до Дня Києва, що присвячені боротьбі України з російським окупантом. Першою стала робота КП УЗН Дніпровського району – композиція за мотивами поштової марки з українським військовим на фоні російського корабля.

Нагадаємо, найбільший у світі вантажний літак Ан-225 «Мрія» був знищений під час спроби Росії захопити Київ. Його рештки почали розбирати та прибирати з ангара аеропорту «Антонов» у Гостомелі.

В ангарах Антонова також стоїть частково побудований другий екземпляр Ан-225.

20 травня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна повинна побудувати на його основі новий літак «Мрія», присвятивши пам’яті загиблих на війні пілотів. Проте, ціна на будівництво літака варіюється від сотень мільйонів доларів до декількох мільярдів доларів.