У Києві відкриється нова незалежна книгарня «Збірка»

Вона відчинить двері для відвідувачів 14 лютого на «Золотих Воротах»

12.02.2024

У новій незалежній книгарні не буде художньої літератури. Натомість тут можна буде знайти літературу про дизайн, мистецтво, культуру, соціологію, урбаністику, історію, психологію, кулінарію, фотографію, музику та моду. Про це розповіла співзасновниця Наталія Кузьменко.

«Це Наталка, я відкриваю незалежну книгарню на Золотих Воротах. Пишу і не вірю. Адже цьому передували 10 років мрій, сотні відвіданих книгарень, 1,7 років служби в ЗСУ і один підписаний договір на оренду комерційного приміщення», написала вона.

книгарня Збірка

Фото: facebook.com/kuzmenkonataliia

Журнали та книги до відкриття планують доставити з Берліну та Парижу. А в майбутньому плануютть презентувати добірку іноземних видань. Також до журналів та книжок збираються додати вініл. З українських видань ексклюзивно буде представлений харківський журнал «Люк».

Читайте також: Вийшла антологія української поезії про кохання

«До вибору книг я планую залучати інших кураторів, професіоналів цих напрямів. Сподіваюсь зовсім скоро познайомити вас із їхніми полицями. До речі, якщо ви хочете поділитись власною добіркою книг (не обов’язково тягнути сумки з книгами, списку ваших фаворитів буде досить), або знаєте когось, кого варто залучити – напишіть мені, чи тегніть в коментарях», – додала Наталія.

Відкриття книгарні відбудеться 14 лютого о 18.00. Адже цього дня відзначають не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування. «Збірка» працюватиме щодня з 11.00 до 21.00 за адресою: вулиця Золотоворітська 2-А.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram

Новини партнерів