У Києві з’явиться «жива» стіна за сприяння шведської компанії

Проєкт реалізують на одному з найпопулярніших музеїв

21.03.2024

Наприкінці минулого року департамент захисту довкілля КМДА повідомив про намір реалізації «зелених» проєктів з початку 2024 року. Це сталося після того, як до міської влади звернулася шведська компанія з пропозицією власним коштом створити у Києві «зелену» стіну.

«Керівник компанії дуже вболіває за Україну і хоче таким чином підтримати наш з вами дух незламності. Важливо, що всі витрати по облаштуванню «зеленої» стіни меценат візьме на себе, тому жодної копійки з бюджету Києва на реалізацію проєкту не буде витрачено», — зазначив Олександр Возний, керівник департаменту захисту довкілля КМДА.

Чиновник закликав киян долучитися до визначення локації, на якій зможуть реалізувати проєкт і отримав близько 200 пропозицій щодо розташування.

зелена стіна

Фото: Олександр Возний

зелена стіна

Фото: Олександр Возний

 

Наразі в департаменті визначилися з об’єктом, на якому можна буде реалізувати задум за участі шведських фахівців. Проте його адреса поки що не розголошується. В адміністрації повідомили лише те, що проєкт реалізують «на одному з найпопулярніших музеїв України». Очікується, що задум буде втілений у життя протягом 2024 року.

Читайте також: Київська активістка залишає написи на асфальті перед бар’єрами

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram