У лавах Нацгвардії з’явилася перша жінка-сапер

Вона вже виконує бойові завдання з підриву небезпечних боєприпасів, які піротехніки і досі тисячами знаходять на території Київської області

До одного із інженерних підрозділів Національної гвардії доєдналася 30-річна Марина з позивним «Майор», яка щойно освоїла фах сапера. Вона вже виконує бойові завдання з підриву небезпечних боєприпасів, які піротехніки і досі тисячами знаходять на території Київської області.

Про це повідомляється у сюжеті ТСН.

Нацгвардійка навчалася у  центрі у Косово, а тепер полях Київщини набирається досвіду — у кількаметровій вирві викладає артилерійські снаряди важкого калібру щільно один до одного у кілька рядів, аби згодом підірвати їх.

Менші за розміром боєприпаси укладають хвостом до хвоста згори і знизу під 120-мм снарядами. Від правильності виконання цього завдання залежить, чи безпечним буде підрив. Після підготовки до розмінування група інженерного підрозділу відходить на майже пів кілометра, аби не потрапити під гарячі залізні уламки. Вже в окопі натиснути кнопку приладу, який приведе у дію прикопані снаряди, довіряють Марині.