У Маріуполі загинула 11-річна українська гімнастка Катя Дяченко

Під завалами у Маріуполі загинула 11-річна українська гімнастка Катя Дяченко. Снаряд російських окупантів потрапив прямо в будинок, де на той момент була дівчинка.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

«Я дуже хотіла б, щоб про неї дізналася Україна. Щоб у кожному нашому українському домі згадали про невинних дітей, у яких все життя було попереду. Катруся була неймовірною оптимісткою. У неї завжди все було чудово. Виступала Катруся завжди як на Олімпійських іграх, як навчав тренер – емоційно, яскраво та з високо піднятою головою. Дівчинка-ураган. Її любили всі діти, малюки, дорослі — вона для всіх була найкращим другом», — розповіла тренерка дівчинки Анастасія Мещаненкова у коментарі Суспільному.

Вона додала, що якось після змагань, де Катя посіла 1 місце, їй подарували собаку породи Бігль. Дівчинка назвала його Бася і плакала від щастя, коли побачила його. Тренерка каже, що вони планували виступити на Кубку Дерюгіних у березні та поїхати на змагання до Іспанії влітку.

Катерина загинула 10 березня від бомб, які скинули на багатоповерховий будинок, у якому вони жили. Рятувальники дістали мертву дитину з під завалів.