У МОЗ розповіли, як онкопацієнти можуть отримати допомогу

Воєнний стан внаслідок нападу РФ ускладнив доступ пацієнтів до необхідних медичних послуг та лікарських засобів. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як онкопацієнти можуть отримати допомогу під час війни.

Про це йдеться на сторінці МОЗ.

Заклади охорони здоров’я, які уклали договори з НСЗУ Національна служба здоров’я України про медичне обслуговування за напрямом онкологія, продовжують надавати послуги.

Інформацію про режим роботи закладу та перелік послуг, які надає заклад, можна отримати телефоном у контактної особи закладу охорони здоров’я або у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77.

Перелік лікарень та номерів для телефонного зв’язку за посиланням.

Оперативну інформацію про роботу закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг, яких потребують пацієнти з онкозахворюваннями, можна відстежувати на телеграм-каналах «БФ Inspiration family support»та «Афіна. Жінки проти раку«.

Також у МОЗ зазначили, що в Україні через російську агресію постраждала робота аптечних та фармацевтичних закладів. Сьогодні продовжує працювати та надавати якомога точну інформацію про наявність медикаментів ресурс Tabletki.ua. Ресурс на сьогодні відображає тільки ті аптеки, які працюють та надають свіжу інформацію про наявність медикаментів. Періодичність оновлення даних на ресурсі складає одну годину.

Нагадаємо, що один із онкоцентрів у Румунії організував спеціальну програму безкоштовного лікування.